Skocz do zawartości

Dark Souls Prepare to Die Edition - Brak połączenia z internetem podczas aktywacji gry


Aximand

Polecane posty

Właśnie zakupiłem grę Dark Souls Prepare to Die Edition w wersji PREMIUM GAMES. Na pudełku widnieje informacja o tym iż gra działa w systemie Steam. Tymczasem po zakończeniu instalacji włącza się okno z logiem Games for Windows Live i komunikatem: "Usługa GfWL musi sprawdzić datę wydania gry. Upewnij się czy komputer jest podłączony do internetu. Identyfikator LIVE ID nie jest wymagany." No więc klikam kontynuuj, coś tam przez chwilę mieli i zawsze ględzi że nie mam połączenia z internetem... O co chodzi?

Ok Poprawka pisze jednak że "połączenie się przez GfWL z usługą Live jest niemożliwe" dopiero potem że niby nie ma połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nieważne, problem rozwiązany ale pojawił się następny jeszcze gorszy mianowicie JAKOŚĆ KONWERSJI[CIACH] ! Zainstalowałem moda DSfix, wrzuciłem wszystko do osobnego folderu w DATA, edytowałem DSfix.ini a w grze wyłączyłem antyaliasing i rozmycie. Teoretycznie wszystko krok po kroku jak w poradnikach ale w grze nie widać żadnej zmiany...

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...