Skocz do zawartości

Assassins Creed III Edycja Waszyngtona - Przenoszenie na inny komputer


MasterBuster

Polecane posty

Witam

Mam problem iż Mam zainstalowanego Assassina na tym kompie a Kupiłem sobie nowego (Kompa) i chce go przenieść na tamten.Ze Steam nie było problemu zalogowałem się i pobrałem gry jakie chciałem a jak się zalogowałem na Uplay to pisze że nie mam żadnej gry a a chciałbym zagrać w Assassyna na tamtym kompie.Co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a z DLC nie powinno być problemu, najwyżej pobierzesz je jeszcze raz z Uplay, a jeśli masz gdzieś jeszcze pliki instalacyjne to wystarczy, że je przeniesiesz z komputera na komputer i zainstalujesz z tym, że musisz uważać"The Hidden Secrets Pack" najlepiej skopiuj ten dodatek gdzieś na pendriva i pilnuj go jak oka w głowie bo drugi raz tego dodatku nie można pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek "The Hidden Secrets Pack" Mam go w pobranych i pilnuje go jak oka w głowie tylko że instalowałem go do mojej gry tylko nie wydaje mi się że go mam.

Tylko mam ostatnie pytanie że do aktywacji dodatków potrzebowałem kluczy. Wpisałem je. A na nowym kompie zadziałają te klucze ponownie? (pytam sie tak bo Uplay to najgorsza i powalona platforma )

(Wtrącam sie do wpisu z edycji.Wogółe Klucz do aktywacji gry będzie prosił uplay i jak wpisze mój to załapie czy musze kupić nowego assassyna?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze masz już na stałe przypisane do konta, i jeżeli uporasz już się z tym zanikiem gier, to pozostałe dodatki będziesz mógł pobierać bez problemów ze swojego konta. Czyli po prostu nie musisz drugi raz wpisywać tych kluczy bo Uplay wykryje je od razu jako aktywowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...