Skocz do zawartości

Wycena laptopa - Czy dobrze zrobiłem?


wiesiex

Polecane posty

Witam. Wczoraj stałem się posiadaczem laptopa Asus X550C, którego kupiłem (chyba okazyjnie) za 750 zł i tu pytanie czy dobrze zrobiłem i czy on jest tyle warty, bo w sumie sam nie wiem, laptop jest jeszcze na gwarancji do listopada przyszłego roku, a został kupiony w listopadzie ubiegłego roku za kwotę 1700 zł. Od zawsze chciałem mieć laptopa, a że trafiła się okazja, to pomyślałem, że jest to nie duża kwota za takiego laptopa. Z tego co wiem jest to chyba ten laptop http://pclab.pl/art57199.html lecz jest on z procesorem Intel Pentium 2117U, a nie z I3, ale z tego co czytałem nie jest on aż tak bardzo gorszy od I3. Windowsa posiada 8.1 oryginalnego z naklejką od spodu, pamięć 4GB DDR3 1600 mhz, czytałem, że można rozbudować do 8 GB, oraz dysk 500 GB 5400. Jest to mój pierwszy laptop stąd pytanie czy laptop jest warty przynajmniej tyle, ile za niego zapłaciłem. Jedyna gra na jakiej mogłem go przetestować, bo póki co jako jedyną mam ją na laptopie to The Sims 4 i chodzą płynnie przy rozdzielczości 1280x720 ze średnimi detalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...