Skocz do zawartości

Rozwiązany: Nowy komputer...


Thuldumar

Polecane posty

Witam. Chwilę temu zakładałem temat do sprawdzenia za ile pójdzie mój komputer i czy mi się opłaca go odsprzedać znajomemu za 1400 zł. Okazało się, że chce dać mi za niego prawie drugie tyle co wyszło na wycenie smile_prosty.gif Zastanawiam się nad kupnem konsoli ( x360 / ps3 lub xo / ps4 z dopłatą na którą brak kasy ) lub mocniejszego pc od tego co mam okazję sprzedać, o ile coś się takiego uda złożyć... Jeżeli uda się zmieścić w tych 1400 zł to wezmę znowu komputer.

To co mam i sprzedaję:

Procesor: AMD Athlon II x3 445 3,1 MHz

Płyta główna: GA-MA74GMT-S2

Grafika: HIS Radeon HD 6870 1 GB GDDR5

Ram: 2x2 GB DDR3 GOODRAM

Zasilacz: OCZ400SXS2

Obudowa: VIRGO 914

To co zostawiam:

Monitor: Benq VW2420H

Dysk: Seagate ST3500320AS

Max koszt 1400 zł. Bez dopłat.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz bardzo nie lubić tego znajomego, jeżeli chcesz wcisnąć mu ten sprzęt za 1400 zł :P

A druga sprawa, to za 1400 zł z nowych części nie złoży się czegoś co będzie dużo wydajniejsze od obecnego sprzętu. Starczy na mocniejszy procek, ale już grafika będzie prezentować podobną wydajność do obecnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz bardzo nie lubić tego znajomego, jeżeli chcesz wcisnąć mu ten sprzęt za 1400 zł tongue_prosty.gif

Koledze bym za tyle nie sprzedał, nawet bym nie myślał o sprzedawaniu za te 700-800 zł tego co mam ale trafiła się "znajoma twarz", więc czemu mam nie skorzystać tongue_prosty.gif I tak na początku planowali przeznaczyć 2000 zł ale o tym nie wiedział i cena spadła do 1400 zł. Widocznie obliczyli, że im zostanie mało kasy na fajki i picie.

A druga sprawa, to za 1400 zł z nowych części nie złoży się czegoś co będzie dużo wydajniejsze od obecnego sprzętu. Starczy na mocniejszy procek, ale już grafika będzie prezentować podobną wydajność do obecnej.

Nawet od czerwonych? Jeżeli tak to zainwestuję teraz pieniądze w konsole, a pod koniec roku o ile coś wypali to kupię dopiero dobry komputer.

EDIT: Temat można jednak zamknąć. Brat dokłada do interesu i bierzemy jedną z nowych konsol tylko trzeba będzie dobrze się zastanowić, którą wybrać :) Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...