Skocz do zawartości

Wycena PS3 Slim 320 GB


ShadowMonkey

Polecane posty

Witam chciałbym prosić o wycene PS3 Slim. Konsola ma dwa lata jest w bdb stanie i posiada dysk o pojemności 320 GB. Do tego do chodzą kable : HDMI, zasilacz i ładowarka do pada. Wraz z konsolą chciał bym sprzedać 2 mocno zużyte pady ( są mocno zniszczone ale działają zastanawim sie czy je liczyć w cenie ) i gry na płytkach Minecraft oraz Batman Arkham City z serii Platinum oraz na dysku Ni No Kuni i The Wolf Among Us. Do tego osobno chciałbym wycenić zestaw składający sie z kamerki PS Eye, jednego pada PS Move i dwóch gier na PSMove : Start The Party i Sport Champions.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sama konsola jest warta ok. 400 - max 500 zł, głównie przez te nieszczęsne pady. Sam chyba przyznasz, że to dość istotne elementy? :]

Gry w wersjach pudełkowych będą warte ok. 150 zł.

Gry w wersji cyfrowej - nie wiem, nigdy nie zastanawiałem się, po ile mogą chodzić.

Kamerka jest warta grosze, kontroler zresztą też. Nowy kontroler, to ok. 130 zł (choć widziałem i ceny dobijające do 200 zł...), więc sprzedaj za połowę ceny. Kamerka... Chyba po 30 zł chodzi nowa, ale nie pamiętam, czy do PS2 czy 3 (jeśli to jest jakaś różnica). Tak czy inaczej - taniocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...