Skocz do zawartości

Assasin's Creed III zwiększenie wydajnośći


glock32

Polecane posty

Witam, mam problem z ACIII chciał bym go w końcu ukończyć na PC ,a nie znowu na x360, a więc tak mam słynny problem ze spadkami fps'ów w Bostonie, próbowałem z tymi plikami .ini ale to nic nie dało, typu vsynch 0, itd... Gra oryginalna, więc wersja chyba najnowsza, dziwne jest to, iż ze specjalnym programem do "unparkowania" procka (w skrócie , odblokowuje podczas gry całą moc procka, czyli taki boost do cpu) w ACIV mam na full hd, wysokie tekstury i otoczenie , z włączonym vsynchiem, rozmazaniem ekranu, tymi bajerami na normalne i FXAA i cienie na normalnych mam 40-30 fps, nie raz podczas wielkich bitew morskich są spadki do 25fps, oraz nie raz w mieście, ale przeważnie mam stałe 30fps, a z ACIII które ma 2 razy gorszą grafiką i jest starsze o rok co ? Na dostępnych najniższych ustawieniach mam w bostonie nawet po 17-20 fps, więc jak to naprawić w końcu, tyle minęło od premiery gry a nadal żadnego fixa nie znalazłem, gdzieś tam, kiedyś, dawno temu widziałem jakieś specjalne pliki do podmiany które zwiększają wydajność w Bostonie i Nowym Yorku, ale nie moge tego zanieść ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...