Skocz do zawartości

Alan Wake i emulator pada xbox360


Kedzioras

Polecane posty

Witam.

Zainstalowałem Alan Wake na moim steamie, lecz gra nie wychwytuje mojego pada. Jak się łatwo domyślić po każdej konwertowanej grze z XboXa360 gra wymaga pada xbox pod windows. Problem w tym, że najprostrze rozwiązanie, czyli skonfigurowanie emulatora pada XboXowego i wklejenie go do folderu z grą daje efekt, ale też daje efekt uboczny. A mianowicie taki, że gra zacina nieprawdopodobnie. Gra chodzi klatka po klatce. Kiedy usuwam emulator, gra znowu działa jak poprzednio. Co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Xpadder ? Miałem DualShocka 2 i używałem tego programiku do przypisywania klawiszów z klawiatury/myszki pod przyciski na padzie. Dodam, że długi czas go używałem i sobie chwaliłem. Na plus możliwość zapisania profili.

Nie było żadnych problemów z wydajnością i nic nie musisz wklejać tylko konfigurujesz i minimalizujesz program. Zresztą tutka znajdziesz w Internecie.

Poza tym ja kiedyś chciałem skorzystać z emulatora, którego się wklejało do folderu i też "muliło" jak tobie. Widać jakiś bug

A właśnie jakiego masz pada ? Jak DualShock 3 to zobacz MotioninJoy (albo jakoś podobnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pad to Logitech Dual Action. A tego xpaddera spróbuję niezwłocznie.

---------------

Dobra, ogarnąłem go. Zajrzałem na tutorial w necie, ale nie rozumiem paru rzeczy.

1) Gdy wchodzę w zakładkę "Triggers", to po wciśnięciu spustów (na padzie Logitech Dual Action to klawisze 7 i 9 ) jedyne co się dzieje to tyle, że wyłącza się ten "detektor", ale spust nadal nie zostaje zapisany. Jakby nic się nie stało.

2) Po zapisaniu tego co się udało zrobić, włączam grę podczas gdy mam zminimalizowany program i gra zachowuje się jakby nigdy nic.

Chyba ten program nie jest dobrym pomysłem. Zrobiłem wszystko jak na tutorialach i nic nie drgnie, spustów nadal nie wykrywa, a gra nadal nie wykrywa pada. Lipa. Czekam na inne propozycje.

---------------------------------

Dobra, ogarnąłem go jeszcze bardziej i już wiem na czym on polega. PRogram nie jest dosłownym emulatorem pada, tylko daje możliwość zastąpienia każdego klawisza na komputerze tymi na padzie. Program się przydaje i myślę, że niedługo go wykorzystam w pełni możliwości. Dzięki za program.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...