Skocz do zawartości

Podkładka do Speedlink kudos - fajnie by było jak by była duża.


Kisiel94

Polecane posty

  • 4 weeks later...

@Xerber:

Mam pytanie w sprawie Stellseries Kana V2. Czy jest tam możliwość ustawienia 450dpi? Najniżej tam to 400 a ciut wyżej to już 800... Czy jest na to sposób? Jestem baaardzo przyzwyczajony do 450 dpi + 2.0 w cs go + 6 w windows.

I nie mam pojęcia jaka dokładna wartośc w cs go musiałaby odpowiadać na 400 dpi (do tej wcześniej 450 i 2.0)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A nowego tematu nie będę zakładał.

Poszukuje słuchawek z dobrym pozycjonowaniem do CS GO.

Wyczytałem, że są dobre dosyć tanie jak na takie słuchawki superlux hmc631.

Pytanie...ile trzeba dopłacić by mieć co jeszcze lepszego niż te superluxy? Zastanawiałem się nad qpad qh-90, ale ponoć dużo tańsze superluxy są lepsze...

No i czy do superluxów jest potrzebna karta dźwiękowa? I jak tak, to jaka?

Zastosowanie to: gry (CS GO) no i muzyka jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To biorę na 100% te superluxy, tylko pozostała kwestia jaką brać kartę dźwiękową.

Nawet na tych słuchawkach odczuje różnice w muzyce? Między Xonarem za ~100zł a ~260zł?

PS. Gdzieś wyczytałem, że creativy są najlepsze do cs (karty dźwiękowe) czy to prawda?

PS2 jaką brać by to miało sens?

No jeszcze jedno pytanie do słuchawek - lepsza Steelseries Siberia v2 czy jednak superluxy? Tak pytam, bo mam kana V2 z steelseries :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nawet na tych słuchawkach odczuje różnice w muzyce?

Co to znaczy "nawet"? Przecież to dobre słuchawki. Różnicę odczujesz, spokojna twoja rozczochrana.

>Gdzieś wyczytałem, że creativy są najlepsze do cs (karty dźwiękowe) czy to prawda?

Raczej się z tym nie zgodzę, o ile nie mówimy o serii X-Fi, która to jednak stoi cenowo znacznie wyżej.

>lepsza Steelseries Siberia v2 czy jednak superluxy

Siberia lepiej pozycjonują, ale poza tym ich dźwięk to kaszana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superluxy zamówione.

Czy mógłbyś przesłać nazwy/linki do kart dźwiękowych creativa, które mają sens?

Bo z tego co przeglądam to najlepiej brać Xonara DX (~280zł nowa - http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dx-xd-pci-express-x1-system-7-1-wyjscie-spdif-do-vga-z-hdm-24-bity-187044/), ale może coś innego? Muszę o wszstkim poczytać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...