Skocz do zawartości

Borderlands - problem z przeniesieniem gry na steam.


bargman

Polecane posty

Witajcie,

Mam pewien, dość nietypowy i irytujący problem.

Kilka tygodni temu, kupiłem sobie w Empiku edycję GOTY Borderlands. Przy instalacji pierwsza płyta działała bez problemu, ale z drugą już pojawiły się problemy. Okazało się, że mój napęd DVD w lapku dogorywał, by ostatnimi dniami paść na amen. Nie czyta płyt, null, zdechł.

W każdym razie, płyty ze sklepu są sprawne, obydwie działały na innym napędzie.

Teraz problem:

Otóż, od jakiegoś czasu można właśnie przypisać do steam edycję pudełkową Borderlands. Teraz pytanie: jak? Nie mam sprawnego napędu, na leciwym komputerze stacjonarnym, Borderlands Granting Tool się wywala, nie przeprowadzając konwersji. Nie mam możliwości poprosić kogoś o użyczenie komputera w celu aktywacji na podstawie płyty. Przysłowiowa czarna... wiadomo co.

Spróbowałem nawet stworzyć sobie .iso płyty, ale BGT nie przyjął tejże kopii.

Macie może jakieś pomysły, czy propozycje jak to ogarnąć? Przyznam, że mi pomysły już się skończyły. Pomyślałem, żeby może napisać do pomocy technicznej Gearbox Software, ale czy oni będą w stanie jakoś to załatwić?

Ku ścisłości - nie próbuję jakkolwiek wyłudzić gry. Mam oryginalny nośnik, zdechły napęd i nijak możliwości aktywacji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją jest chyba poproszenia jakiegoś kumpla o użyczenie komputer, skoro obie nie działa granting.

@Ant: Ja nie miałem problemu z GOTY. Normalnie przypisało mi do konta, ale, żeby mieć dlc trzeba wykorzystać kod wydrukowany na instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...