Skocz do zawartości

fifa 14 UT pytanie odnośnie spostrzeżeń


sokot

Polecane posty

Witam wszystkich.

Pisze odnośnie pewnej kwestii związanej z fifa 14 UT - mianowice chodzi mi o passe dobre lub złe podczas grania (które trwają cześo kilka/kilkanaście meczów).

Oczywiście jeśli chodzi o te dobre to nie mam problemu bo chyba każdy z nas lubi wygrywać. Problem jest przy przegrywaniu :). Gdy mam złą passę jedyne co jest mi w stanie pomóc to przerwa od grania ze 2-3 dni.

Wiem, wiem powiecie od razu że to libido i takie tam. Nie do końca jednak mogę się z tym zgodzić. Miewałem to juz tyle razy że potrafię podchodzić do tego bez emocji i być maksymalnie skupionym.

Sytacja często wygląda tak że w statystykach mam przynajmniej 15/20 do 2/4 przeciwnika w strzałach na bramke (w tym z 80% celnych) a i tak nie mogę zacząć strzelać jak w swojej dobrej passie.

Walę często po słupkach a bramkarze przeciwników latają po bramce jak bohaterowie marvela po Gotham :). Przy czym mają 100% skuteczność. No kurcze 1 taki przeciwnik - rozumiem ale w tej passie często dostaję z 6-8 pod rząd i tak te mecze wyglądają :).

Czy wy też macie tego typy problemy ?

Jak sobie z tym radzicie ? Tak z ciekawości dodam że wystarczy ze zmienie tryb na inny powiedzmy sezony i gra mi się już normalnie :)

Pozdrawiam serdecznie graczy i licze na sugestie,

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...