Skocz do zawartości

Baldur's Gate - rozdzielczość


xanatos

Polecane posty

Mam problem z rozdzielczością w Baldur's Gate. Otóż mam grę z eXtra Klasyki (Legendy RPG). Gdy zainstaluję widescreen moda i wejdę do gry wszystko wyświetlane jest w okienku w lewym górnym rogu. Proszę o pomoc. Próbowałem zmieniać rozdzielczość na wyższą/niższą ale nic to nie dawało. Wygląda to tak, jakby gra zostawała w 640x480, a jedynie dodawało się ciemne pole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No, ta gra do najnowszych nie należy. Z tego co pamiętam to była jej max. rozdzielczość. A co do moda:

"Modyfikacja zmieniającą domyślny rozmiar wyświetlanego obrazu. Widescreen mod wprawdzie pozwala na swobodne ustalanie rozdzielczości (wartości wpisuje się ręcznie, np. 1680x1050), ale zmiany dotyczą jedynie mapy, a nie interfejsu. Prowadzi to do bardzo nieprzyjemnego rezultatu ? spora część ekranu zostaje zajęta przez czarną plamę, a wielkość i jakość poszczególnych okienek pozostawia sporo do życzenia.

Sytuację ratuje inna modyfikacja, która całkowicie rozwiązuje powyższe problemy - TWM GUI." ~wzięte ze strony http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=42656

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...