Skocz do zawartości

Crysis 3 strasznie muli


Maszyn

Polecane posty

Sam nie wiem co jest nie tak. Odpalam sobie rano grę i bez problemów śmiga w 3D, ale potem podpiąłem do monitora. Oczywiście komputer był wyłączony i włączony ponownie, bo musiałem go przenieść. Odpalam grę i ładują mi się bannery AMD itp. , aż tu nagle bum i zamula tak, że do menu wchodziłem z 2-3 min, żeby zmniejszyć na minimalne (choć śmiało moge sobie pozwolićna B.Wysokie w 40-60 fpsach). Jak się okazuje po sprawdzeniu, przy włączonej grze użycie CPU wynosi tylko 25% , GPU 60% a Dysk Systemowy od 95-99%. Szperam w internecie i ludzie mają podobne problemy, ale nie takie same, ponieważ ludziom przegrzewa się karta lub procesor. Dodam iż na dysku systemowym znajduje się tylko i wyłącznie system (SSD) i zostaje około 70gb miejsca, a gra jest na HDD, gdzie jest ponad 600gb wolnego. Skanowałem komputer antywirusem i nic nie znalazł. Komputer jest chroniony, a gra jest orginalna. Opcja napraw + reinstal nie pomaga.

Moje pytanie brzmi co się do cholery jasnej za przeproszeniem dzieje ? Dlaczego ta gra wykorzystuje, aż 95-100% dysku systemowego, skoro jest na osobnym dysku ?

Sprzęt :

- Windows 8.1

- Asus Radeon R9 290 OC DC II 4gb

- Intel Core I7 4770k

- Dysk (SSD) Goodram C50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...