Skocz do zawartości

Steam - Grand Theft Auto IV


rysiu11

Polecane posty

Witam.

Mój problem dotyczy tego że po wpisaniu danych do Social Clubu i potwierdzeniu chęci zagrania online bądź offline wywala mi komunikat że gra przestała działać. Zainstalowałem patch 1.0.7.0. i nic nie zmieniło się. Nie wiem czy to wina tego że nie mam GFWL ale chyba GTA 4 już na to nie jest, poza tym przy próbie zainstalowania tego shitu wywala mi równie komunikat tylko z tym że nie może się połączyć z internetem.

Proszę o rady i z góry dziękuje.

Okay znalazłem info żeby dać w trybie zgodności z posiadanym Windowsem i jako administrator i działa do momentu rozpoczęcia gry. 3 sekundy po rozpoczęciu filmiku początkowego wyskoczył Fatal Error w którym było coś o GFWL.

Okay wszystko wiem, problem jest z GFWL ale przy probie uruchomieniu wyskakuje błąd z połączeniem nwm. dlaczego i sądzę że jest to ściśle powiązane z Internetem Explorer ponieważ on się u mnie wgl. nie uruchamia(Microsoft...) .

Jeżeli ktoś miałby rady jak zdiagnozować problem GFWL + może IE byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem po co instalowałeś patch na wersję steamową, ale pomijając to, nie grzebałeś przypadkiem w rejestrze, zmieniając coś przy GFWL? Pamiętam, że jak kiedyś chciałem pograć z kumplem na lanie to musieliśmy zmienić tam jakieś IP i to blokowało całkowicie dostęp do internetu w każdej grze z GFWL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...