Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Hiroyuki Imaishi directs new short anime for 30-minute animation block

The staff of the upcoming 30-minute anime programming block "Ultra Super Anime Time" announced on Saturday that production on a new short anime directed by Hiroyuki Imaishi (Kill la Kill) has been green-lit. The announcement, made at the timeslot's stage panel at the AnimeJapan 2015 event, also listed the animation studio Trigger.

Other anime that will run during the programming block will be the second season of Miss Monochrome, the Wooser no Sono Higurashi Mugen-hen anime, and the Wakaba Girl anime. These three anime will premiere on the block when it begins on July 3 at 11:00 p.m. JST. The block will also air on the BS11 channel beginning on July 5 at 25:00 JST (effectively 1 a.m. on July 6). The block will have a second cour (quarter of a year) in October.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego gdziekolwiek bym nie zajrzał Parasyte dostaje same perfekcyjne oceny, mimo iż jest to jedna z najbardziej spartaczonych adaptacji ostatnich lat i koronny przykład na to dlaczego Madhouse powinno trzymać się z dala od starszych mang?

Jakbym miał wypisać wszystkie przykłady QUALITY z ostatniego odcinka to by mi na to kartki A4 nie starczyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Parasyte całkiem się podoba, powiedziałbym nawet, że do końcówki akcji ze SWAT i Gotou było bardzo dobrze/świetnie. Sama końcówka to natomiast równia pochyła, kompletnie mi się nie podoba jak to wszystko rozwiązali, chociaż jeszcze 1 ep został. W każdym razie opinia taka a nie inna zapewne dlatego, że oryginału nie czytałem.

Oslo, Shigatsu się skończyło i wyłapało mega wysokie noty. Co prawda widziałem narzekania, że przesadzona drama itp, ale postanowiłem to zignorować jako głupie gadanie ok.gif Dałem 9, a nawet poważniej nad 10 myślałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem we wiadomym dziale, ale napiszę i tu.

Studio JG wydaje LNkę Toradory. A także mangi:

Ilegenes - Kokuyou no Kiseki

Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire

Monster Musume no Iru Nichijou

edit:

W zasadzie ktoś lekko pokpił sprawę. Zapowiedzi miały być wieczorem, a prenumeraty już są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...