Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nerv, masz dwa różne tagi do spoilerów, może skorzystaj z któregoś? A/Z jest tak idiotyczny, że nawet nie chce mi się stukać w klawiaturę na jego temat.

Naszła mnie ochota i wróciłem do lektury Vento Aureo. Narancia vs Formaggio się nieźle czytało, Aerosmith polubiłem od pierwszego panelu na którym się pojawił

Chyba zrobię sobie przerwę na KuroBasa. Znajomy zaraz będzie oglądał Crystal, będzie śmiechowo.

QUALITY Crystal Edit

LimC2FS.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuroko Basket... Bleh, wytrzymałem całe 5 epków pierwszego sezonu i stwierdziłem, że suabe + nie lubię koszykówki.

Aldnoah nie jest takie złe, nie przesadzajcie. Siedzę, oglądam to, krzywię mordę i narzekam ludziom na skajpie. A potem i tak stwierdzam, że ostatecznie to całkiem dobry pulp do oglądania, byle nie myśleć za wiele.

A teraz zostały mi jeszcze 3 epki pierwszego Gandamu, hoho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan

Pierwszy Gundam? Łał, ja ograniczyłem się do filmów, i jakoś już serii tv oglądać mi się nie chce.

O Aldnoahu bym coś napisał, ale z telefonu mi się nie chce. Mnie tam się animu podoba, zresztą tak jak wiele rzeczy mających złą opinię (Brain Powerd choćby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/10, moje boki znajdują się gdzieś na orbicie Marsa Versu.

aTvuR1I.jpg

Skończyłem Vento Aureo

Myślałem, że całość będzie dużo gorsza. Do P4 się nie umywa pod względem fabularnym i ogólnej jakości (choć te kilka rozdziałów gdzie Narancia mógł tylko kłamać były jakby wprost wyciągnięte z P4), ale było mniej Monster of the Week niż P3. Największym minusem w sumie jest dla mnie Giorno, taki jakiś bezpłciowy wyszedł, mimo tego, że wszyscy mówili jaki on to charyzmatyczny. Bruno, Narancia czy Mista zrobili popisali się dużo lepiej. Największym plusem tej części są dla mnie Standy. Nie wiem co Araki "słuchał" podczas rysowania, ale Beach Boy, Metallica czy White Album były świetne.

No i ta część miała zdecydowanie więcej nieco strasznych/odrażających momentów, co też działa na korzyść tej części.

Ulubiony Ganstarr: Narancia.

Ulubiony Stand gangu: Six Pistols

Ulubiona walka: Bruno vs Grateful Dead & Beach Boy (White Album blisko na drugim miejscu)

Ulubiony stand przeciwnika: Beach Boy

Chętnie przeczytam raz jeszcze jak całość będzie w kolorze.

Zacząłem Stone Ocean

kc3Y3ov.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyło się kilka anime, można coś napisać.

Brain Powerd

Za serię zabierałam się bardzo długo i podchodziłem do niej trochę jak pies do jeża. Opinie są różne, i seria jest często porównywana do Evangeliona. Słusznie czy nie, zależy już od odbiorcy. Ja zdecydowanie nie żałuję, że się za nią zabrałem, i uważam anime za dość dobrze zrobione, dlatego też sądzę iż takie porównywania są nieco krzywdzące. Anime opowiada interesującą historię, ma fajnie zrobione, sympatyczne i ciekawe postacie, oraz w bardzo fajny sposób podchodzi do kwestii mechów, czy też w zasadzie czegoś w rodzaju biomechów, bo mamy tu do czynienia z maszynami, które mają swoją własną wolę i którym bardziej się partneruje niż je pilotuje.

Oprócz tego, Brain Powerd bardzo fajnie pokazuje zmiany w twórczości Tomino. O ile ogólna atmosfera nadal jest nieco pesymistyczna, ziemię rozdzierają kolejne kataklizmy, zagrożone jest istnienie życie ludzkości, tak wydźwięk serii jest już znacznie bardziej pozytywny. To już nie poważny i prawie że depresyjny Victory Gundam, ale ścieżka prowadząca do kolorowego i optymistycznego Turn A Gundama.

Patlabor: Early Days

Kojarzycie takiego pana jak Mamoru Oshii? Tak to ten sam, który reżyserował filmowego GiTSa. Kilka latek wcześniej stworzył całkiem fajną historię o oddziale policyjnym używającym Laborów, czyli tutejszych mechów. Early Days to OAVka mające siedem mniej lub bardziej powiązanych ze sobą odcinków. W zasadzie to mniej, a nawet w ogóle. Ot zestaw kilku przygód całkiem sympatycznych policjantów. Dobre stare kino sensacyjne.

Gundam: The 08th MS Team - A Battle with the Third Dimension

Miło po jakimś czasie powrócić do Shiro Amady i jego drużyny, ale nie zmienia to faktu, że mamy tu do czynienie z niczym więcej jak krótkim dziesięciominutowym specjalem. Tylko dla fanów oryginalnego The 08th MS Team.

A teraz biorę się za Macrossa w kolejności słusznej, czyli od SDF Macross.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GV7vbOYl.jpg

Trzeci ep Kancolle, Fubuki chwilę emuje, później się rehabilituje podczas akcji. Poi a cutie, Kongousy saved the day i zapewne będzie intensywne DESU next week. Get your tea ready.

Oslo truly spoiler:

Jak cioteczka Akagi coś poradzi, to wybitnie jak na prawidła animcowe.

Death flags intensified, już pomijając tło historyczne.

xXDHPsu.jpg

>tfw bitwy o Midway i Wyspy Salomona

>intensywny nightmare of Salomon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że zaledwie cztery lata od "obejrzę to przy najbliższej okazji", w życie wprowadziłem plan zapoznania się z resztą Kara no Kyoukai, czyli wszystkim co wyszło siódmym filmie kinowym.

Na pierwszy ogień poszedł Epilog i... Ja jestem fanem serii, może nawet fanbojem, ale to było 30 minut o tym, jak pada śnieg, dwie osoby stoją w miejscu i gadają o niczym (dosłownie o niczym) i to w taki sposób, że poszczególne elementy zaprzeczają sobie nawzajem. Dużo jestem w stanie zrozumieć, ale to już erosceny autorstwa pana Nasu są mniej wydumane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>iść w izi modo i używać remisu

NO TIE. FIGHT TO THE DEATHDESU.

Shaft:

MeTGnvg.jpg

Not souprice, pewnie przy używaniu remisów wylazło by mi pierwsze miejsce do 9 postaci z mojego rankingu. :|

KyoAni

5KAijJB.jpg

gg wp, nostalgia wins, new haruhi od kyoani never, next fmp never :c

Gainax/Trigger

0s2tOrl.jpg

:trollface:

No i Touhoz, bo chyba nie robiłem.

p8TYysz.jpg

W swojej internetowej karierze, chyba tylko z Chen i MANosuke nie miałem avatarów. :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...