Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

Gics6aA.jpg

http://kouhi.me/idol/

Póki co meine rankingu z Aikatsu, ranking ze wszystkimi idolkami (no może oprócz tych stricte mobage niemainstreamowych z cg i ll) jutro się zrobi.

1. Hoshimiya Ichigo
2. Kiriya Aoi
3. Shibuki Ran
4. Kazesawa Sora
5. Toudou Yurika
6. Oozora Akari
7. Natsuki Mikuru
8. Arisugawa Otome
9. Otoshiro Seira
10. Kanzaki Mizuki
11. Kamiya Shion
12. Kitaooji Sakura
13. Ichinose Kaede
14. Minowa Hikari
15. Miya
16. Hime
17. Saegusa Kii
18. Himesato Maria

Dat feel, gdy za pierwszym wyłączyłem Agony modo i wywaliło mi chyba z 4 postacie na drugim miejscu.

Dat feel, gdy czułem się źle musząc wybierać między Ran, Sorą, Aoi czy Yuriką. :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź


1. Shibuki Ran
2. Toudou Yurika
3. Kazesawa Sora
4. Kiriya Aoi
5. Oozora Akari
6. Natsuki Mikuru
7. Otoshiro Seira
8. Miya
9. Minowa Hikari
10. Hime
11. Hoshimiya Ichigo
12. Kanzaki Mizuki
13. Kitaooji Sakura
14. Himesato Maria
15. Ichinose Kaede
16. Saegusa Kii
17. Kamiya Shion
18. Arisugawa Otome

Żadnej nie znam, kierowałem się tylko wyglądem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamowałem Cię tym Xer na steamie wczoraj :3

Zwykły im@s+rabu raibu

tl;dr:

Makochi a bestest

Drugie miejsce też nie bez powodu.

Nico a worstest of the worst.

Top 5

hbhohj2.png

Reszta

1. Kikuchi Makoto
2. Hoshii Miki
3. Shijou Takane
4. Ganaha Hibiki
5. Ayase Eli
6. Toujou Nozomi
7. Minami Kotori
8. Hagiwara Yukiho
9. Nishikino Maki
10. Futami Mami
11. Minase Iori
12. Sonoda Umi
13. Kisaragi Chihaya
14. Kousaka Honoka
15. Futami Ami
16. Amami Haruka
17. Takatsuki Yayoi
18. Kira Tsubasa
19. Hoshizora Rin
20. Yuuki Anju
21. Akizuki Ritsuko
22. Miura Azusa
23. Toudou Elena
24. Koizumi Hanayo
25. Yazawa Nico

Bonus Makochi because Makochi

ybGXvtr.jpg

2nYGtPj.jpg

6aRE5NB.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podołałem, ale musiałem powtarzać ze dwa razy.

d8kEfzc.png

W sumie spodziewałem się takiego wyniku, więc test robiłem tylko dla utwierdzenia się w przekonaniach. Zrobię go raz jeszcze po zakończeniu CG.

RAW TEXT

1. Ganaha Hibiki
2. Anastasia
3. Toudou Yurika
4. Kikuchi Makoto
5. Futaba Anzu
6. Shijou Takane
7. Kiriya Aoi
8. Kanzaki Ranko
9. Ayase Eli
10. Nishikino Maki
11. Miura Azusa
12. Moroboshi Kirari
13. Ichinose Kaede
14. Takagaki Kaede
15. Takatsuki Yayoi
16. Hoshi Shouko
17. Tada Riina
18. Otoshiro Seira
19. Hagiwara Yukiho
20. Futami Mami
21. Futami Ami
22. Honda Mio
23. Okamoto Miyu
24. Hoshimiya Ichigo
25. Yazawa Nico

Przy okazji zrobiłem podobny test dla postaci z Touhou. Wybrałem tylko główne części od EoSD.

1. Rin Kaenbyou (Orin)
2. Marisa Kirisame
3. Sakuya Izayoi
4. Youmu Konpaku
5. Utsuho Reiuji (Okuu)
6. Chen
7. Flandre Scarlet
8. Eiki Shiki, Yamaxanadu
9. Yukari Yakumo
10. Reimu Hakurei
10. Ran Yakumo
12. Reisen Udongein Inaba
13. Fujiwara no Mokou
14. Cirno
14. Tewi Inaba
16. Hong Meiling
16. Toyosatomimi no Miko
18. Remilia Scarlet
18. Yuyuko Saigyouji
20. Byakuren Hijiri

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Allison to Lillia. Muszę przyznać, warto było. Bardzo przyjemne i sympatyczne anime przygodowe, z całkiem fajnymi bohaterami. Teraz rzadko powstają takie rzeczy. Kompletnie niezobowiązujące, naiwne do bólu, które jednak fantastycznie się ogląda.

A dziś zabrałem się za Brain Powerd. Po kilku odcinkach mogę powiedzieć na pewno jedno. Widać na jaki okres twórczości Tomino anime przypada. To już nie niemal depresyjny i bardzo poważny Victory Gundam, ale jeszcze nie kolorowy i optymistyczny Turn A Gundam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganbasta+Dajbasta. Nie prosiłem o feelsy na końcu Diebustera, ale jak najbardziej na plus.

Skrzydła Honneamise widziałem w zeszłym roku, ale Gunbuster utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że stary Gainax potrafiłby wpędzić niejedno państwo w długi, a byłoby warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deffik: Osobiście wciąż wolę końcowe feelsy z Ganbasta. Szczególnie ten moment niepewności, w którym Noriko mówi, że nie widzi żadnych świateł [na powierzchni Ziemi]. Wyobraź sobie teraz sytuację, w której anime kończy się w dokładnie tym momencie. Miałbym mocną depresję przez jakiś miesiąc.

@Felessan: Czy to źle, że kibicuję Kaori mimo, że nawtykali w nią więcej flag niż w trawnik w pobliżu siedziby instytucji Unii Europejskiej? ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber:

to swoją drogą, ale głównie chodzi mi o to, że wszystko na samym końcu się zazębiło. Choć szczerze mówiąc, perspektywa lądowania na Ziemi, na której może i jest życie, ale minęło te 12tyś lat, też nie jest jest jakaś super pozytywna.

Myślę, że dostałbym szału, na wieść, że "poświęciłem" 12k lat, tylko po to, żeby uratować świat, po czym dowiedzieć, że gdzieś pomiędzy Ziemianie wpadli na świetny pomysł na rzucenie Ziemią w jakiegoś innego potwora (choć wyglądało to świetnie).

Choć teraz pomyślałem o tym jak niespodzianka Ziemian z wyłączeniem świateł mogła się skończyć dość tragicznie

>Wyłączamy światła, będzie śmiechowo

>O nie na Ziemi nikogo już nie ma

>doushio?

>It can't be helped

>Ziemianie otwierają Bustera 1 i 2, które awaryjnie wylądowały na jakimś pustkowiu.

>dwa ciała

>heavy breathing intensifies

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie gra, a nie anime, ale co tam. Kankole srs biznes:

Some interesting stuff about Kancolle in China happened today.
KanColle Tieba (major Chinese forum) was abruptly shutdown today. Apparently, some unknown figure paid 700,000 Yuan (over $100k) for mod rights of the subforum, then promptly shut it down.

edc277b9_1421290898780.jpeg

fbbe2bba_1421291297955.png

Full story

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej:

The Chinese artists are mostly staying out of this, including those Qing navy guys I showed earlier. November and Zeroblaze wisely stay out of the public eye, and the only thing I do is I post USN navy recipes and comment on American cuisine in the KanColle community under the moniker Shield Helicarrier XCV-35.

Quick overview of the factions:

KanColle/KanColle Tieba is where the Chinese otaku mostly hang-out. Consider this our equivalent of say, a community much like this one. Mostly ran by fans and are for fans. Has a fairly strict policy in the non-promotion of KanColle clones (Battleship Girls, World of Warship Girls, World of Battleship girls, etc), which really annoys the Chinese clones. Also runs the Chinese equivalent of the KanColle wiki.

PirateColle is a straight-up KanColle clone using reverse engineered and stolen KanColle infrastructure that is currently the orchestrator of these events. They are backed by at least some faction powerful in China's internet "police" and has governmental authority. These guys flat-out hack or take down KanColle clones, and were actually responsible for bringing down GunColle (actually, they're the same people that made GunColle) which got taken down by DMM.

KanColle clones are mostly poorly made Chinese attempts to capitalize on the KanColle craze, the biggest of which currently is Battleship Girls. The largest ever was GunColle, which at its heyday had maybe up to 1 million active players. This is a case where DMM dropped the hammer on Shanghai and China was forced to respond.

The payment, as far as I'm aware, was directly to one of Baidu' adminstration team, not to any of the KanColle Tieba devs. Ironic that Baidu is considered to be one of the least corrupt Chinese companies. From what I can gather, PirateColle also has a Baidu Tieba named "Official Chinese KanColle", and are basing their attacks around promoting that while denouncing the actual KanColle as promoting indecent materials, gambling, and spreading anti-Chinese sentiment and Japanese Imperialism.

Pot calling the kettle black, eh?

(FYI, this is not the first time this has happened. Baidu is legendary for its corruption, particularly in gaming, and it's always someone bribing Baidu admins to exert power in order to broadcast a Chinese ripoff of the same game or a private server. Key examples include 300 Heroes (League of Legends rip-off), "Heroes of Warcaft" (no R, WOW clone/private server), "Dragonstone" (Hearthstone ripoff), a Guild Wars 2 private server that I don't remember the name of, Chinese WoT (complete with models ripped straight from WoT), and of course, the latest thing which is this KanColle clone.)

Right now, the KanColle Tieba admins have regained control over their accounts via a complicated phone verification system. They've begun the process of recovering what was lost. The current bout of drama is Battleship Girls trying to pin the blame on PirateColle for their own botched hacking attempts. Given that it's about 6-7AM (where many students get online), we're beginning to see more signs of activity. Whether this is going to be another full-on battle remains to be seen.

This is Aoba, signing out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoJo to musi być niezłym polem minowym dla CR

Szybka ankieta: Vanilla Ice - Iced, czy Cool Ice?

Przynajmniej skorzystali z gotowca od Viz, a nie starali się wymyślić niczego nowego na siłę. Mimo tego całość i tak wygląda dość komicznie.

64ZwbZR.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...