Skocz do zawartości

Diablo 3 - problem z logowaniem


GrubciuPL

Polecane posty

Witam, ostatnio złożyłem zamówienie na Diablo 3, oczywiście chciałem pograć trochę szybciej, więc ściągnąłem Battle.net-a, następnie samą grę. Już przed pobraniem gry miałem problem, ponieważ nie mogłem zalogować się na serwer europejski, nie przejełem sie tym i zacząłem ściąganie gry w trybie offline.Dzisiaj chciałem pograć, ale nie chciało mi przejść przez autoryzację i w tym momęcie zrozumiałem,że coś nie gra. Zacząłem sprawdzać na Googlu i na forum na battle necie o co chodzi. Logowałem się na serwer amerykański i europejski i wyskakiwało mi "Nie udało się nawiązać połączenia z usługą Battle,net", dopiero jak zalogowałem się na Azji to mi ten błąd nie wyskoczył.

W związku z tym, że udało mi się zalogować na Azji to podejrzewałem, że to u nich jest problem, jednak mój kolega normalnie się logował. Zrobiłem nawet drugie konto, ale też nie mogłem się zalogować (dokładnie taka sama sytuacja - na Azje zalogowałem się normalnie). Podałem passy do tego drugiego konta koledze i on normalnie się zalogował na Europie i wszedł do gry. Proszę nie odsyłać mnie do Googla, bo ja już 4 godziny szukam rozwiązania tego problemu i tam nie ma nic co by mi pomogło.

Jeżeli w tekście znalazły się jakieś błędy gramatyczne to przepraszam, ale pisze to na szybko, bo zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...