Skocz do zawartości

MyPlayCity jak zniszczyć


Skerwool

Polecane posty

Witam. Otóż mam taki problem, że wyskakuje mi w przeglądarce, zarówno Mozilii jak i Chromie okienko MyPlayCity. Samoistnie, usunę to i pojawia się znowu. Najgorsze jest to, że te dziadostwo ustawia się jako wyszukiwarka zamiast Google. Czytałem gdzieś w internecie, że niby przeskanować ale nic nie wykrywa. Nie mam pojęcia co robić. Wcześniej miałem problem z innym tego typu dziadostwem "rockturner" czy coś takiego, ale to dało radę usunąć, a teraz nawet tego nie ma. Co zrobić? Czy konieczne może być postawienie Winodwsa? Jeżeli zły dział to z góry przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADW Cleaner - pobierz ze strony producenta , to powinien być pierwszy link nie instalujesz tego tylko ściągasz aplikacje , nastepnie otwierasz i tam bedzie wszystko opisane dobierzesz sobie działania do swojej przeglądarki i usuniesz tego robaka , zapewne złapałeś to coś podobnie jak ja na stronie komputer świata lub podobnej podczepiają sie takie pod jakiś pliczek i odpala się zamiast przegładarki taki cwaniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, odkryłem dlaczego, bo mam w domu takich inteligentów to odpalają jakieś gry MyPlayCity i zawsze ustawiają to jako domyślne na obu przeglądarkach, nie mam pojęcia jak. Czy można jakoś to zablokować żeby się nie uruchamiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...