Skocz do zawartości

Fallout 3: GOTY program przestał działać


cwanylis

Polecane posty

Witam, mam problem z Falloutem 3 w wersji GOTY na Steam, pobrałem spolszczenie jak wiele osób polecało stąd:

http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=2142

Wszystko ładnie zainstalowałem, potem uruchamia się gra wszystko ładnie klikam Nowa gra, chwilę kółko się przekręci i dobranoc, program przestał działać, bawiłem się suwakami ustawień graficznych nic nie pomaga. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w twojej sygnaturce to masz procesor z czterema rdzeniami. Fallout 3 gryzie się z takowymi. Polecam zrobić coś takiego:

W wyszukiwarkę plików wpisz sobie "fallout.ini". Otwórz go notatnikiem i znajdź linijkę bUseThreadedAI=0. Zmień 0 na 1.

Wciśnij ENTER i w linijkę poniżej wpisz iNumHWThreads=2. Jeśli nie zadziała to zmień tutaj na 1.

Mam nadzieję, że to pomoże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno rozwiązanie brutalne. Podobne w działaniu do podanego wyżej, ale zamiast kazać grze bawić się na 2 wątkach (co mi na przykład nie pomogło) można to zrobić na innym poziomie

1. Wciśnij Start

2. Wpisz msconfig

3. Wybierz boot

4. wybierz advanced options

5. zaznacz "number of proccessors

6. wybierz 1 (można też próbować na 2, powinno działać nawet nieco lepiej, ale jak się wysypie to schodzimy do 1)

7. zrestartuj komputer

8. graj

Oczywiście później otwierasz znowu msconfig, odznaczasz okienko, aby używał domyślnej ilości wątków i ponownie restartujesz aby cieszyć się pełną mocą komputera.

PS. Nazwy po angielsku, bo mam angielskiego windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...