Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV...Social Club i problemy


ZeneQr

Polecane posty

Witam, postanowiłem sobie kupić GTA IV & Episodes from LC. Dziś instalacja, wszystko ładnie dopóki nie natknąłem się na ten szajz czyli Rockstar Socjal Club. Już przy samej rejestracji szlag mnie trafiał (wszystkie pola wypełnione...prawidłowo ale strona twierdziła inaczej! Z tym sobie poradziłem). Po rejestracji zmieniłem hasło na te które chciałem, i gdy próbuję się zalogować w lunche'rze to wywala mi błąd że złe hasło lub email (dodam że na stronkę mogę się zalogować). Co źle robię? I ewentualnie jak ominąć logowanie do tego serwisu by móc korzystać z multi?

EDIT

Zainstalowałem patch v. 1.0.7.0 dzięki któremu mogłem niby się pozbyć Social Club...niby usunięty ale gdy klikam ikonę GTA to wyskakuje RGSC i pyta mnie czy chce grać online czy offline...online nie działa (a jakże by inaczej!), więc daję offline i co? Pojawia się płytka na kursorze (czyli sprawdza orginalność cz cóś) iiiiii potem już nic...gra nie chce działać...HEEEELP!

Skandal żeby człowiek 10x bardziej musiał się męczyć z orginałem niż z piratem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Patch 1.0.7.0 podobno sprawiał wielkie problemy, zainstaluj patch 1.0.4.0 i aktualizuj RGSC

Nie zgodzę się osobiście. Sam wgrałem właśnie 1.0.7.0 i to pozwoliło mi grać normalnie ;) Bez niego wejście do gry było niemożliwe o_O A co do tego problemu... Tak, wyskakuje okienko, w którym decydujesz czy chcesz grać online (czyli czy chcesz mieć dostęp do multi i nagrywania bodajże) lub offline. I tutaj też trzeba cierpliwości. Jak uruchamiałem za pierwszym razem to zareagował dopiero po 1,5 minuty chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...