Skocz do zawartości

Niepoprawny: League of Legends - Handel kontami


Kedzioras

Polecane posty

Witam serdecznie.

Nie wiem czy pytanie jest w stu procentach zgodne z regulaminem, ale myślę że nie powinno, bo pytanie jest niczym innym jak prośbą o radę, a nie ofertą handlu.

A chodzi o to, że chciałbym sprzedać swój profil w grze League of Legends. Problem w tym, że nie mam pojęcia jak to zrobić. Allegro niby najprostrze rozwiązanie, ale świeżo założony profil nie budzi zaufania wśród użytkowników, więc allegrowicze mogą pomyśleć, że chcę ich oszukać. Spamu na forach nie chcę robić (na forum leagueoflegends.pl jest zakaz nawet na temat taki jak ten), więc nie wiem jak opchnąć mój dosyć sporo warty profil. Poprostu pomysły mi się kończą, a nie ma w sieci (chyba) żadnych stron poświęconych handlem kontami. I wiem, że to jest nielegalne, ale mam to w sumie gdzieś. Za dużo serca w to konto włożyłem, szczególnie, że cudem trafiłem na moment w którym mój prosty jak nic pseudonim był wolny, do tego konto chyba nie jest warte by je oddać w zapomnienie.

Więc jeśli ktoś podpowie mi jak sprzedać mój profil, to jestem łasy.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel kontami jest przede wszystkim niezgodny z regulaminem gry, który zaakceptowałeś rejestrując tam swoje konto. W związku z tym jest on również zabroniony na tym forum. Oczywiście zakaz obejmuje także wszelkie pytania i porady, jak i gdzie sprzedać konto. Temat zamykam, tutaj nie otrzymasz pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...