Skocz do zawartości

Wyprzedaż Stempla


Dym

Polecane posty

Witam.

Z racji tego ,że zostałem biednym studentem, a jak wiadomo człowiek nie wielbłąd pić musi, postanowiłem pozbyć się kilku staroci.

Do sprzedania mam:

  • Crysis - premierowe polskie wydanie / stan pudełka 5+ (komplet z instrukcją) / stan płyty 4+ (dorobne rysy, działa bez problemu)
  • Ojciec chrzestny - premierowe polskie wydanie / stan pudełka 5+ (komplet z instrukcją) / stan płyty 4+ (dorobne rysy, działa bez problemu)
  • The Movies - premierowe polskie wydanie / stan pudełka 5+ (komplet z instrukcją) / stan płyt 5- (drobne ryski, działa bez problemu)
  • Commandos: Behind Enemy Lines - wydanie polskie kolekcja klasyki 2001 / stan pudełka 4- (same pudełko i gra) / stan płyty 4+ (mało rysek ale jest trochę zabrudzona)
  • Broken Sword: The shadow of the templars - wydanie brytyjskie Sold Out software / stan pudełka 5+ / stan płyt 3+ (cd 1 porysowane ale oczywiście działa, cd 2 stan idealny)
  • Starwing(SNES) - gra na konsole Super Nintendo wersja Pal
  • Space Quest 1 - wydanie europejskie big box 1994 na CD / stan kartonu 3 (mocno poobijany, wszystkie instrukcje są) / stan płyty 6 (idealna bez najmniejszej ryski)
  • Bloodwings: Zemsta Dyniogłowego - wydanie polskie big box 1996 / stan kartonu 5+ /stan płyty 6

Zainteresowanych proszę o info na priv.

Dziękuje dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...