Skocz do zawartości

Pomoc w doborze podkładki do Cs Go


WWE

Polecane posty

Witam chciałbym zakupic podkładkę na której głownie bede grał w cs go . Posiadam myszkę MSI W8 którą dostałem w prezencie ( od razu pytanie czy jest to dobra myszka pod 2 względami do cs i ogólnie) . Kwota którą planuje przeznaczyc to 70 zł lecz jesli bede musiał to dołoże te 20 - 30 zł ale chciałbym sie zmiescic w pierwotnym budżecie . Sposób w jaki trzymam myszkę to palmgrip (tak mi się wydaje xd) . I tu moja prośba aby była to przynajmniej wersja medium chce miec trochę jednak powierzchni na podkładce mam duże biórko . Proszę o szybkie odpowiedzi . Dzięki .

PS. Dpi na jakim gram to ok 1200 Dpi oraz czułosc w grze 1.82

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>od razu pytanie czy jest to dobra myszka pod 2 względami do cs i ogólnie

Sensory laserowe są generalnie słabe do gier FPS ze względu na wyczuwalną akcelerację przy niskiej czułości, która jest najczęstszym wyborem wśród profesjonalnych graczy CS GO. Lepiej sprawdzają się tu dobre optyki na ADNS-3090. Sama mysz ogólnie jest w porządku, ale nie powala jakością. Szczególnie, że w jej cenie można dostać znacznie lepszego SS Rivala, lub nawet wybrać tańszą SS Kana V2 (niemniej, jak napisałeś dostałeś ją za darmo, więc chyba nie ma na co narzekać).

Co do podkładki to zasadniczo proponowałbym SteelSeries 4HD. Nie jest może wielka, ale to plastik, a one dobrze współgrają z laserowymi czujnikami. Nie polecam używania szmaciaków w parze z sensorem ADNS-9500 - na low-sens będziesz miał akcelerację, na mid/high-sens jitter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roccat Raivo jest nieznacznie większa ale i droższa.

@EDIT - wżaśnie zauważyłem, że grasz na mid sens. W takim razie możesz też spróbować takiego wynalazku jak Zowie G-TF Speed. To szmaciak, ale bardzo zbliżony właściwościami do plastików. Jitter do 2000 DPI jest na nich niezauważalny, a powyżej tej granicy wystarczająco niewielki, by go po prostu olać. Dobre będą też wszelkie podkładki z serii SteelSeries qck.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o qck to zbaczyłem ten post zanim go edytowałes ale skoro mówisz ze najlepsze beda plastikowe to skłaniam się ku nim a podkładkę qck+ mam w domu i z niej nie korzystam nie przypadła mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...