Skocz do zawartości

Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska - Klucz gry


b3rt

Polecane posty

Szalom obywatele.

Sprawa wygląda tak, że zaraz po premierze nabyłem sobie RoS w wersji podstawowej. Los jednak sprawił mi figla (długo by opowiadać) i z dniem dzisiejszym dostałem również edycję kolekcjonerską ww. gry. W sumie fajnie, bo edycja piękna i bardzo mi się podoba, z tym że mam teraz niepotrzebny klucz do gry, z tej właśnie edycji. I ten właśnie klucz chciałbym sprzedać jakiemuś chętnemu żuczkowi. Klucz zawiera w sobie wszystkie bonusy edycji kolekcjonerskiej, prócz samego dodatku jest to unikatowy towarzysz (duch psa, czy tam pies ducha), wzory itemków dla mistyczki, portrety do SC2 i pet do WoW'a. Mi są te rzeczy kompletnie niepotrzebne i wolałbym zarobić trochę gelda na rzecz Dark Souls 2 niż je dodawać do konta, stąd ta oferta. Cena jaka mnie interesuje to 130 zł. i ani gelda mniej. To cena w jakiej biegają wersje podstawowe, więc wydaje mi się całkiem ok jak za wersję deluxe (60 ojro na battle.net).

Zaznaczę na grubo, żeby nie było pytań: nie sprzedaję samej kolekcjonerki, tylko klucz do gry. Klucz wysłałbym mailem zaraz po otrzymaniu przelewu (klucz + zdjęcie klucza z pudełka, w razie jakby ktoś potrzebował do supportu), albo po przesłaniu mi potwierdzenia na maila (kwestia do dogadania). Interesuje mnie tylko przelew na konto, żadne tam paypale czy paysafecośtam. Jakby komuś bardzo zależało i serce się z tego powodu kroiło to mogę za dodatkową opłatą wysłać pudełeczko z płytką, ale szczerze to mam dużo pracy i nie chce mi się w to bawić (chociaż tak jak mówię, jak komuś zależy to mogę podesłać paczkomatem).

Nie ma się też co martwić o jakość klucza, jest to legalnie nabyty nabytek, prosto z Media Markt. Mam jeszcze paragon gdzieś w kurtce, obok paragonu za parówki z Carefura i sadzonki borówki amerykańskiej z Leroy. Także nie ma się co obawiać potencjalnego bana czy innych problemów. W razie czego transakcję można przeprowadzić przez Allegro, żeby obie strony miały pewność uczciwej wymiany.

Na oferty czekam na PW (pewnie szybko zapomnę o tym temacie ^^) przez kilka dni, jeśli nie znajdzie się chętny to klucz wyląduje na allegro. W razie ewentualnych pytań czy fotek potwierdzających również walić przez PW.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...