Skocz do zawartości

Gothic 2 NK kapliczki innosa


Gość Kafagi

Polecane posty

Gość Kafagi

Witam

Poszukuje odpowiedzi na pewne pytanie i na zadnym forum, obojetnie polsko czy obcojezycznym, nie moge znalezc odpowiedzi. Chodzi mi o to ze modlac sie przy kapliczkach za 100 sztuk zlota otrzymujemy losowo bonusy +1 sily zrecznosci lub zycie czy mane. Tu pojawia sie moje pytanie: czy po wykorzystaniu bonusu +10 sily i zrecznosci i dolaczeniu do ktorejkolwiek kasty (magowie, paladyni, najemnicy) bonusy mozna wykorzystac ponownie czy nie? Jezeli ktos wie cos o tym jak najlepiej wykorzystac bonusy z kapliczek prosze o pomoc.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafagi

Ok wydaje mi sie ze znalazlem odpowiedz na swoje pytanie. Jezeli chcemy grac najemnikiem to przed dolaczeniem do nich trzeba wyciagnac od kapliczek 10 bonusow do many, poniewaz po dolaczeniu otrzymamy od nich tylko reszte bonusow. Grajac magiem przed dolaczeniem do klasztoru uzywamy bonusow do sily lub zrecznosci, nie pamietam teraz ktorych dokladnie ale rowniez po dolaczeniu bonus ten przepada wiec trzeba go uzyc wczesniej. Najlatwiej maja paladyni, poniewaz ich bonus pozostaje taki sam jak bezkastowca czyli moga go wykorzystac kiedy im sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...