Skocz do zawartości

Sprzedam PS3 + dobre Gry


Vilk7

Polecane posty

(z gory przepraszam za brak akcentow, zagraniczna klawiatura..)

Panowie, Panie, Witam!

Ze wzgledu na rosnaca ochote opuszczenia kregu "konsolowcow" i nabycia dobrego sprzetu PC, pozbywam sie mej drogiej PlayStacji 3.

"Jest to konsola pierwszej generacji, takze ma ona pojemnosc 40GB (mozliwosc wymiany). Starosc nie radosc, choc o nia dbam jak o oko w glowie, wyjazdy doprowadzily do drobnych rys na powierzchni. Lecz mimo wieku, jest ona nadal mi wierna, i bezproblemowo moge na niej spedzac dluuugie godziny, do dzis. Regularnie usuwam kurz ze srodka, dlatego tez ulatwilem otwieranie przedniego cache'u pozbywajac sie locka. Nie posiadam juz oryginalnego opakowania. Nie przerabiana na pirata. Dodaje mozliwosc zachowania mych danych PSN, czyli miedzy innymi Premium do Battlefield'a 3 (wszystkie dodatki+rozne bonusy i oczywiscie klucz do Online), wysoki poziom w GTA V oraz wyposazenie, itp"

Do konsoli dodaje:

  • 2 PADY Sixaxis (1 DualShock3)
  • Sluchawke bluetooth z Mikrofonem firmy Turtle Beach
  • Kabel HDMI + zasilajacy + mini-USB + micro-USB + ethernet

CENA: 350,-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRY

"Kazda podana nizej gra jest w doskonalym stanie, i zawsze byla odkladana do swego opakowania po uzytku. Plyty to same oryginaly Blu-Ray, w oryginalnym pudelku. Mozliwosc zakupu oddzielnie od konsoli, lub w komplecie za lepsza cene. Do uzgodnienia"

  • Grand Theft Auto V (Special Edition) - 170,-
  • Gran Turismo 6 (Anniversary Edition) - 150,-
  • Battlefield 3 (Premium wraz z konsola) - 80,-
  • Operation Flashpoint: Dragon Rising - 50,-
  • Darksiders II (Limited Edition) - 60,-
  • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - 30,-
  • LEGO Batman 2 (polecam gre z przyjacielem smile_prosty.gif ) - 60,-

Platnosc: przelew na konto, lub gotowka przy odbiorze osobistym (Bialystok/Tykocin)

Pozdrawiam!

Alan S.

post-1017791-0-87719100-1395830663_thumb

post-1017791-0-46453200-1397244069_thumb

post-1017791-0-98692400-1397317212_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Proszę bardzo, fotki kontrolerów są. smile_prosty.gif Wybacz że to trochę zajęło, mało czasu miewam na "zabawy", ostatnio. Aha, i ten biały jest Dualshock 3

Pozdrawiam

EDIT: Zauważyłem że czarny kontroler jest trochę brudny.. Przeważnie gram na białym, nie zwróciłem uwagi ^_^ Niestety nie miałem dziś czasu by się tym zająć przyzwoicie. Oczywiście w razie zakupu dostarczę wszystko w jak najlepszym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...