Skocz do zawartości

Kilka karta graficznych (GTX 260, 460 SOC, 9800 GX2) i radiator do 680 SOC


igor8472

Polecane posty

Na sprzedaż jak w tytule.

GeForce GTX 260 oraz 9800 GX2

Karty dostałem w rozliczeniu długu, jest do naprawy. Wyświetla artefakty a czasem w ogóle nie daje obrazu. Z tego co się pytałem wystarczy 'dogrzewka' czipa i tanim kosztem mozna będzie mieć sprawną wydajną kartę. Ja mam laptopa więc i tak nie mam jej po co dla siebie naprawiać. SPrzedaję jako uszkodozne.

Cena 50zł/sztuka

Gigabyte GTX 460 Super Over Clocked 1GB

W pełni sprawny Gigabyte GTX 460 SOC (Super OverClocked). Real fotki. Ogólny stan karty bez żadnych zastrzeżeń, nie przegrzewa się, nie wyświetla żadnych artefaktów, wentylator od czasu do czasu przedmuchiwany sprężonym powietrzem. Bazowa wydajność mi wystarczyła i jej nie podkręcałem. Kupiona jako nowa, jestem pierwszym i jedynym właścicielem.

Gratis najnowsze sterowniki i oryginalne pudełkowe gry - Lost Planet, Quantum of Solace, Silent Hunter 4 Złota Edycja i Dirt 3 Complete.

Szczegółowe dane techniczne tutaj: http://www.gigabyte..../gv-n460so-1gi/

Kilka podstawowych danych

Model GV-N460OC-1GI rev.1.0

Pamięć 1GB GDDR5 256bit

Złącza: 2xDVI, Display Port

Cena 220zł

GF 680 Super Overclocked oryginalne radiator z wentylami

Kompletne i sprawne chłodzenie do GF GTX680 Super Overclocked. Wyposażone w 5 wentylatorków dbających o przepływ powietrza wewnątrz radiatora. Chłodzenie waży grubo ponad 1 kg.

Cena 60zł

Odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka. Koszt przy wpłacie 15 zł, za pobraniem 22 zł.

Namiary na mnie:

GG 9078626

Steam / Xbox live igor5618

xh1z.jpgvp24.jpgx1bk.jpgij89.jpg5twp.jpg2zp1.jpgewl9.jpgqlja.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...