Skocz do zawartości

Blood Omen: Legacy of Kain - glitche w cut-scenkach


anok98

Polecane posty

Gra działa normalnie, ale w cut-scenkach występują różne gltiche (takie jakby kropki w kolorach: różowym, zielonym itp.; nie wiem, jak to się nazywa, ale chyba będziecie wiedzieć, o co mi chodzi). Instalowałem ją poprzez patch 2.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś różnych trybów zgodności i pozostałych opcji (np. "Uruchom w 256 kolorach" czy "Wyłącz kompozycje wizualne"), do których jest dostęp po kliknięciu prawym przyciskiem na skrócie do gry (Właściwości -> Zgodność)?

W niektórych przypadkach może pomóc wyłączenie explorera w procesach (w Menedżerze zadań) przed uruchomieniem gry (tylko wtedy grę trzeba uruchomić klikając na "Nowe zadanie..." w Menedżerze zadań).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa ustawieniami zgodności nic nie daje. Co do explorera - jest to sposób co najmniej mocno upierdliwy, ale znalazłem plik, który "blokuje" proces na czas gry (po zminimalizowaniu lub wyłączeniu wszystko wraca do normy) na tej stronie. Miał ktoś z nią do czynienia? Nie zakumałem trochę zasady działania - bo po wrzuceniu do folderu z grą nic to nie daje. Ten plik uruchamiamy, w jakieś konkretne miejsce wrzucamy, czy jak?

Edit. Mój znajomy może mi użyczyć wersję na PSX-a. Mam pytanie - czy bardzo się ona różni od wersji PC? Wydaje mi się, że jednak ta wersja będzie mniej problematyczna (przy okazji zobaczę, czy mój szaraczek jeszcze działa :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...