Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV, LC - identyfikator ID


mssss

Polecane posty

Witam, mam problem z dwiema częściami gta : 4 i LC.

Mianowicie potrzbeuje do Windows Live Identyfikatora ID, lecze nie moge go w żaden sposób odnaleźć!

Mam Xbox360 z moim kontem na Live i szukałem tam i nic!

Jakby ktoś napisał jakąś instqukcje do wyszukania tego identyfikatora byłbym wdzięczny!

Bez niego nie moge sobie zagrać! sad_prosty.gif

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok. Już wiem

Mam inne konto od bracika, ale też działa, za to gta 4 i LC nie dziala...

Jak włączam gta4/LC to wychodzi okienk z social club, dawałem offline, online i wychodził błąd: Gta IV/LC przestało działać!

Dałem na steamie: Sprawdź Spójność Plików i nic to nie dało!

Nic nie robiłem z tym gta, nawet spolszczenia nie dałem!

Co z tym robić! D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Próbowałeś reinstal GTA Complete wraz ze Steam??? Trochę czasu zleci, ponieważ to cyfrowa edycja i trzeba będzie ściągnąć ze Steam, ale istnieje cień szansy, że Ci się rozwiąże problem. Natomiast mniej pracochłonny sposób to po prostu znalezienie jakiejś łatki ze strony producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wgrać jakiegoś patcha? Na przykład 1.0.4.0 tylko nie wiem czy na wersję Steam Ci wejdzie. O ile pamiętam to w "czwórce" łatka spolszczająca się pytała o wersję gry; Pudełkowa/Steam, więc może spolszczenie jakoś pomoże. Jeżeli nie to już nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

tyle że najwyższa aktualizacja do GTA 4 to - 1.0.7.0 a do Grand Theft Auto Episodes from Liberty City to 1.1.2.0. tu link do łatki GTA 4 https://support.rock...icles/200145406 ( wybierasz wersja angielska ) a tu do GTA EFLC

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145386-Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City-Title-Update-1-1-2-0-Patch-2- też klikasz w English nie wiem czemu się to zrobiło niebieskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zainstalowałem do oby dwóch GTA i żadna nadal nie działa!, Jakby co to ja przypominam że mam GTA ze Steam!

Po włączeniu GTA4 dodatek to wyskakuje okienko: SecuLauncher: failed to start application. [2000] -> 0x000002E4

A może jakiś program do usuwania Social Clubu, czy coś bo może akurat on blokuje! HM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...