Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Siema moje skarby. ;* Wróciłem ze sql i oto jestem. :) I nawet dostałem 5 z WOSu, bo pani pytała tego, co pamiętamy z tamtego roku. Tak to ona gadała, a ja po niej dokańczałem, ale spoko. ;) I zostałem wybrany dzisiaj na gddw na łącznika z biblioteką, czyli muszę co miesiąc łazić do pani bibliotekarki (paszczur!1 :F) i brać od niej statsy czytelnictwa w klasie. LOL, prawie nic tam nie będzie, z czytaniem u nas najgorzej w całej szkole. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeej, moje plecy. ;__________; Spadłem ze schodów dzisiaj rano, jak schodziłem do piwnicy i umieram po prostu. Kręgosłup to mnie tak potwornie bolał, że na początku sprawdziłem, czy mogę poruszać nogami i rękami. ;( Zaraz przybiegła matka, to szybko się podniosłem i powiedziałem, że nic się nie stało, tylko jakaś sterta śmieci się przewróciła. ;( I mam taką gigantyczną malinkę na plecach, ale matka nie widziała...

A w sql, przed chwilą dostałem podziękowania od pani prowadzącej wudeżeta (wychowanie do życia w rodzinie), że uspokoiłem wychowawczynię, czyli mojego skarbusia (;*), bo zaczęła się denerwować i dostawać napadu agresji. xD Po mojej przemowie tylko zamilkła i poszła do nauczycielskiego, ale powiedziała o wszystkim facetce od WDŻWR. :) A ta była zadowolona.

I w ogóle to mój skarb miał być prawo zły, bo na lekcję przyszła dyrcia i ochrzaniała, bo moi durni koledzy wyrzucali papierowe samolociki przez okno. Wydało się kto to, a sprawcy zostali ukarani. :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole postęp i cyfryzacja,więc elektroniczne palą.

Hahah, u mnie też i pani im je zabrała. xD A oni kupili nowe (w sklepie komputerowym) i znowu im wzięła. Kocham ją. ;*

Mam powiedzieć pani?

Mów kiedy Cię zapytają. Działaj tak, by Cię pytali. :P Pamiętam jak w tamtym roku, jeden kolega poskarżył się do mojego skarba, że nauczyciel na matmie nazwał go debilem (ale on jest). Klasa za nim cała murem (pomścijmy naszego brata!), ale w końcu to ja miałem powiedzieć. Powiedziałem, że pan rzekł, że koleś zachowuje się JAK debil, co zresztą było zgodne z prawdą, ale u nas te jak robi dużą różnicę. Tamci twierdzili że debil albo jak debil na jedno wychodzi, ale sprawa została zamknięta. ;*

No i koniec pierwszego tygodnia nauki! Wszystko spoko, tylko śmieli się ze mnie w klasie, że chodzę z damską torebką, bo mnie ta moja na chemii wysłała po dziennik i właśnie tą nieszczęsną torebkę. xD Zaś na fizie robiliśmy karty pracy i trzeba było wybrać prawda/fałsz, był taki przykład:

"Podczas elektryzowania przez tarcie (np. pocieranie suknem plastikowej linijki) następuje przejście ładunków dodatnich z jednego ciała na drugie" i klasa chórem, że PRAWDA. LOL. Ja wytłumaczyłem im, za pomocą gry słownej, że tak to by było protonowanie. :D Nauczyciel powiedział, że to było świetne i że to będzie powtarzał następnym rocznikom, tylko klasa się oburzyła, że przychodzi na zajęcia do pana Remka, a nie pana Piotra. :P

;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małpa grz No sorry, ale ją jej nienawidzę, bo była wychowawczynią (moją) w podstawówce i ciągle gadała do mojej mamy na wywiadówkach, że jestem samotny i nie mam kolegów, a jak mi brakowało dwie setne do średniej, to się cieszyła. A mojej dla mojego skarbusia to ja mogę nawet torebki nosić. :* Taka jest kochana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...