Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Byłem dzisiaj w Warszawie. 8) Poszedłem z ojcem do kina na "Sekstaśmę". Całkiem niezły film. :) Później zabrał mnie on do Saturna, gdzie kupił Thiefa oraz kompakta Kongos. Fajowo. xD A w księgarni zdobyłem "Mgnienie Ekranu" Pratchetta oraz "Zakładniczkę" Griffina (lub Griffin, jeśli to kobieta ;) ). :***

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Czeźźźźźźźźźźźźźźźźć! :D Nie wiem czy zauważyliście, ale tylko dzisiaj, sobota i niedziela, a idziemy do sqllllllllll. Ale się cieszę!1 Byłem też dzisiaj na skupie i sprzedałem maślaki za 20zł (po 8 za kg). 8) Spotkałem tam swoje koleżanki, a jak wróciłem to dostałem kolejne 20, bo renta. 40zł w kieszeni. AJM RICZ. JU PUR TEJLOR. :P~y 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do sql! Łiiiiiiiii! :D Czytajcie ludzie (napisałbym słuchajcie, ale...) odkryłem super ekstra świetne beste niemieckie radyjko. nutki.gif 104.6 FM RTL Best of 80's. :D Cały czas leci gitesowa muzyczka, m.in. "Wake me up before you go go", "Westerland", a nawet "Born in the U.S.A". Przed chwilą była "Material girl". Można też uświadczyć Modern Talkingów i w ogóle sama woskowina dla uszu. :* ::D Proszeę :P

PS   Oglądałem też dzisiaj mapet szoł na jutubie. :)~y 

Stąd mój nowy av.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mua. :* Wróciłem z rozpoczęcia, trochę przynudzali, ale w klasie było super. Odmalowali ją na ładny kolorek (zielony), a do tego kupili nowe ławki, więc już nie ma wszędzie "RPK". =)))))))))) A jutro na ósmą do szkoły, bo jakieś przygotowania będą do testów gimnazjalnych. =))))))))))))))))))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...