Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

NIE! Tak miało być, zresztą... Przed chwilą poszedłem pomóc babći zagonić kury, a tu jak lunął deszcz! Szok, doznałem nawet jakiejś chwilowej hipotermii, zacząłem się trząść i miałem problem z zaczerpnięciem powietrza! :o Momentalnie niebo zrobiło się szare, a jak wyglądam przes okno, to ledwo co widzę. Brr, ale zmokłem. :( Zrobię sobie herbaty zaraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wczoraj umierałem. Nogi to mnie bolały, aż szok, do tego zwróciłem treść pokarmową o objętości dwóch dni, do tego do wanny. W kibelku to tylko bym wodę spuścił, a tak to musiałem otworzyć kran, a że akurat poleciała gorąca woda... Co gorsza tego jedzonka trochę było więc się zablokowało i nie chciało płynąć. :/ Musiałem palcami przepychać tą pulpę, jakiegoś malinowego koloru, choć i mięsiwo jakieś się znalazło, w ogóle nieprzetrawione... Normalnie zrobiłbym zdjęcie, jak nerv0 swoim smarkom, ale już tego nie ma. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle nikt mi nie współczuje w chorobie.

W takim razie muszę się pochwalić: kupiłem nowe słuchawki, a mianowicie Cooler Mastery Ceres 300. Haha, śmieszą mnie ludzie którzy kupują te z Beats Audio. Je kupuje się dla szpanu, nie jakości dźwięku. xD Do tego nędznie wyglądają.

Na początku miałem kupić Ozone, ale jak zobaczyłem że robią tesz wibratory, to dałem sobie spokój. xD

:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...