Skocz do zawartości

Assassin's Creed III - klatkowanie


GreenBanzai

Polecane posty

Siemanko!

Mam pewien problem z klatkowaniem w AC III. W singlu co kilka-kilkanaście sekund mam duże spadki trwające do sekundy. Mimo takiego krótkiego spadku daje on duży dyskomfort bo jest częsty. W multiplayerze nie klatkuje, ale w lobby gdzie pokazują się postacie graczy i wykonują różne gesty itp. płynność potrafi spaść do 10-15 FPSów na około 5 sekund. Dodam, że mam nowy komputer, a wszystkie inne gry (w tym poprzednie asasyny) chodzą mi bardzo płynnie i bez żadnych zacięć.

PS Gra jest dodatkowo zoptymalizowana przez GeForce Expierence.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć GreenBanzai,

Niech zgadnę - "klatkujesz" głównie w Bostonie ? a w pierwszej instancji, m.in. na statku było ok (i to nawet na najwyższych detalach) ? ...Eh, skąd ja to znam...Ten problem jest powszechny i znany. Ubi wypuszczało po drodze jakieś łatki, ale nie pomogło to praktycznie w ogóle w zoptymalizowaniu gry. Sam niedawno kupiłem AC3 na steam'ie w promocji i również tak jak Ty, doświadczyłem tego problemu. Nie pomogło nawet obniżenie detali, zmiana rozdzielczości, itp. Zacząłem więc szukać, i oto co znalazłem:

http://www.game-deba... 3 Full Lag Fix

Dzięki tym trzem krótkim krokom, które są opisane w powyższym linku zyskałem kilka/kilkanaście FPS, i gra w Bostonie nie jest już jakaś uciążliwa - moja kofiguracja zakrawa o litość, a gram teraz na: 2 pierwsze opcje na "wysoki" / cienie "normalny", rozdzielczość 1680x1050.

Mam nadzieję, że tak jak i ja, zyskasz kilka klatek, sama gra jest według mnie bardzo dobra, i warta aby trochę się "pomęczyć" '-)

pozdrawiam

p.s. Jeżeli nie znasz j. angielskiego, napisz, postaram się przetłumaczyć powyższe kroki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...