Skocz do zawartości

CS:GO mało fps.


Pawello12

Polecane posty

Witam

Mam problem z CS:GO. Do niedawna gra chodziła całkiem płynnie. Co prawda na minimalnych detalach, ale w rozdzielczości 1680x1050. Miałem ok 35 fps, co mi wystarczało do normalnej gry.

Nie grałem jakiś czas, pewnie była jakaś aktualizacja czy coś. Teraz cały czas mam maks 20 fps, nawet na minimalnej rozdzielczości. Można coś na to poradzić?

Windows 7 32 bit

Intel Pentium Dual Core E2180 @ 3.1 GHz

2 GB ram

Geforce 9600 GT 512 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się może opcjami graficznymi lub zmniejsz rozdzielczość, a jeśli wydajność dalej nie będzie zadowalająca zrób swój albo poszukaj na internecie config.cfg (jak zmienisz nie zbanują jak coś, to nie EAjezyk1.gif). Jeśli dalej jest słabo to sprawdź czy masz najnowsze sterowniki. Ja o dziwo gram na swoim lapku, w 30 fps, a wystarczyło tylko zmniejszenie "szejderów", cieni i rozdziałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WarHead: Pomogło, gra chodzi znacznie lepiej. Niestety pojawił się nowy problem. Przy zmianie mapy gra prawie zawsze mi się zawiesza. Pojawia się komunikat, że program przestał działać. Jest na to jakiś sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg i znajdź plik video.txt

Poszukaj tam wpisu settings.mem_level i zmien wartość na 0

Ewentualnie dodaj do autoexec.cfg cl_disablehtmlmotd 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...