Skocz do zawartości

Fallout 3 Launcher


Antek22

Polecane posty

Witam.

Zakupiłem klucz aktywacyjny ze Steam do Fallouta 3. Aktywacja przebiegła bezproblemowo program pobrał pliki. Po zakończeniu pobierania próbuję odpalić grę i pojawia się okno wyboru : Zainstaluj, Opcje, Pliki Danych(te dwie niedostępne), Pomoc Techniczna i Wyjście. Naciskam Zainstaluj i pojawia się komunikat że gra nie jest zainstalowana i że nie może znaleźć instalatora i mam sprawdzić na płycie. Ale na jakiej płycie skoro mam już gotową wersję pobraną do uruchomienia. Ściągałem już te pliki z grą 3 razy i nic. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej. Sprawdzałem zgodność plików gry na Steam i twierdzi że jest w porządku. Próbowałem też uruchomić przez zgodność z poprzednimi systemami.

Proszę o poradę w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe ze jest opcja zainstaluj. Ściągalem ostatnio New Vegas UE i nie było żadnej opcji zainstaluj. Na pewno kupiłeś dobra wersje?

Tak na pewno, gdy odpalam gre ze steama, pojawia się coś takiego: hlTfxNF.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niby F3 nie wymaga juz GfWl ale zobacz czy masz go zainstalowanego.U mnie nie chcial sie w ogole odpalic F3.Dopiero po zainstalowaniu Live zaczal dzialac.Sporobuj takze odpalic go bezposrednio z katalogu steama.

I to jest gola wersja czy GOTY?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie go z katalogu steama też nie działa :\

Spróbuje zainstalować GfWl.

[EDIT]

Mam zainstalowanego gfwl ale Fallout 3 nadal prosi o zainstalowanie :\

Tak samo jak odpalenie go z katalogu steama nic nie daje.

[EDIT]

To jest wersja GOTY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...