Skocz do zawartości

Rozwiązany: Kane & Lynch 2 - problem z instalacją


h00b1

Polecane posty

Siema, posiadam Kane&Lynch 2 z CD-Action, gra jest na Steama. Kiedyś w nią grałem ale chciałem dzisiaj ją zainstalować i nic z tego - gra niby się instaluje z płytki. dochodzi do końca, wyskakuje komunikat że zainstalowano, ale gdy chce ją uruchomić rozpoczyna się pobieranie zawartości całej gry od początku. Moje łącze nie pozwala mi na pobranie całej gry z Internetu, więc co się dzieje? Czemu pobiera całą grę z neta jeśli jest juz zainstalowana z płyty?

/edit, chyba jednak nie dochodzi do końca, urywa sie jakoś w polowie bez zadnego komunikatu o błędzie i zaczyna pobierać w tle :( Czyli coś z instalką nie tak... nie da sie jakos tego zainstalować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować grę poprzez element docelowy w skrócie ikony Steam. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Steam i wybierz "Właściwości". Potem w rubryce "Element Docelowy" dopisz do linijki -install X* (gdzie X to nazwa napędu np. -install F).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy gra zajmuje miejsce na dysku,mozesz to zrobic znajdujac ja w folderze biblioteki steam prawy i zobacz czy folder troche wazy,jesli tak to pobiera sie aktualizacja i wystarczy kliknac prawym na wlasciwosci gry oraz wylaczyc aktualizacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie trochę dziwnie. Gdy w Steamie klikam "Przeglądaj zawartość lokalną" czy jakoś tak, Steam nie reaguje. A jak wchodzę normalnie do folderu gry przez Mój Komputer, folder z grą waży 6.9 gb czyli tyle co powinien. Nawet wyłączyłem aktualizacje, ale wtedy po próbie uruchomienia gry wyskakuje że trzeba pobrać aktualizacje, inaczej gra się nie uruchomi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam przy pobieraniu gry rezerwuje na dysku pełną wagę gry i mimo, że przy pobieraniu jest np. 4,9 GB, a nie 6 GB, to ta reszta jest np. dla zapisów gry itd. Niestety mam dla Ciebie przykrą wiadomość - Gra musi zostać pobrana poprzez Steam. Wersja z płyty CDA, a tą od Steam'a różni się pewnie wersjami itp. To nie jedyna gra z takim problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...