Skocz do zawartości

Dungeon Kepper Gold - Zacina się


Lemiru

Polecane posty

1.Ortografia

2.Podaj parametry,system,miejsce na dysku i przykladowe momenty kiedy sie zacina np gdy poruszam kamera,gdy uzywam skilli gdy strzelam czy cos.

3.Co mozesz zrobic?

Z ta wiedza przychodza mi do glowy takie rzeczy:

a)Aktualizacja sterow karty graficznej

b)Uruchom w trybie zgodnosci z innym systemem najlepiej XP albo 2000

4.Dlaczego tak sie dzieje?(przypuszczenia)

a)Stare gry czesto maja problem z wielordzeniowymi procesorami i zwykle nie da sie z tym nic zrobic.

b)Masz system 64 bitowy ktory ma problem z grami uruchamianymi przez CMD systemowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tompork:

1.Każdemu zdarza się popełnić jakiś błąd, np. Ortograficzny

2.32 bitowy windows xp, Jednordzeniowy Intel Celeron 2.40 GHz 1 Gb Ram. Gra ogólnie zacina się na każdym momęcie.

3.Teoretycznie wszystko, ale przez zacięcia to staje się samo fajne jak granie w gry z serii "Czarnobyl"

4. W dwójce wytłuściłem wszystko co mam do powiedzenia do tego punktu.

@Simonr2:

Z tym jest dosyć zabawnie, ponieważ gdy robiłem tak jak mówisz, to gra na filmiku wprowadzającym i w menu zwalniała jeszcze bardziej, więc analogicznie spróbowałem ctrl+F11, ale tutaj w menu chodzi dobrze, a w grze jeszcze koszmarniej. Najlepsze w tym jest to, że prędkość w menu mogę osiągnąć zadowalającą (nawet bardzo) to w samej grze już nie.

PS:Mówiąc menu mam na myśli także planszę wyboru poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj w samej grze, mi to pomogło. W katalogu z grą jest jeszcze plik konfiguracyjny. Ustaw tam akceleracje direct3d moze to ci pomoże. Myślę też, że gra ci zwalnia dlatego że wersja z gog jest w jakimś stopniu przerabiana do tego żeby działała na nowych komputerach. Oprócz wersji z gog. Posiadam też oryginalną wersję z 1998 roku i na komputerze o podobnych parametrach chodzi mi jak złoto. A wersja z gog mocno przycina. Ale po wciśnięciu tego skrótu kilka razy działa w miarę dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...