Skocz do zawartości

Masakryczne spadki FPS podczas nagrywania


MateuszXd321

Polecane posty

Mam problem z nagrywaniem wszystkich gier (oprócz Minecrafta)

Nagrywam Actionem. Gra i program do nagrywania są na oddzielnych dyskach. Gdy nie nagrywam mam 60 fps'ów a gy nagrywam 9-16 fps'ów. Zmienianie ustawień programu nie pomaga nawet w 30 klatkach i jakości 460 p nadal jest tak samo.

Mój sprzęt:

GeForce 640

AMD FX-4100 Quad-Core Processor

8,00 GB pamięci RAM użyteczne 7,98 GB

Wersja sterownika 332.21

Microsoft Windows 7 Home Premium

Nic nie pomaga. Pomóżcie bo chciałbym nagrać pierwszy odcinek na YouTube a nie mogę :(Od razu mówię że nie zamierzam wymieniać żadnych części w komputerze. Mam tak na zmianę. (np. we wrześniu nagrywam wszytko normalnie a za miesiąc nic nie działa. Sprawdzam co miesiąc czy działa dobrze i na zmianę działa-nie działa :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro kiedy nie nagrywasz masz 60fps'ów a podczas nagrywania 20 to może nie jest błąd? może program do nagrywania wymaga tak dużo, że masz tak mało fps'ów? polecał bym aktualizacje wszystkiego co jest wymagane do sprawnej pracy systemu bądź jeżeli dawno tego nie robiłeś sformatować go. Ewentualnie spróbuj sobie przyspieszyć grę jakimś Boosterem wtedy w grze będzie więcej fps'ów przez co nie zwrócisz uwagi na nagrywanie. Nie jestem pewien tego co piszę ja tylko zapodaje pomysł.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to albo wina procesora, albo dysku, który nie nadąża z zapisem. Przy czym stawiałbym na to pierwsze. Jakby nie patrzeć ten FX to trochę kupiasta konstrukcja. Fifa ma na tyle niskie wymagania, że to nie przeszkadza w osiągnięciu 60 klatek, ale przy nagrywaniu może już nie wystarczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...