Skocz do zawartości

Diablo 3 - ekran sie... mieni?


seba

Polecane posty

Witam, mialem taki problem z D3, o dziwio, dopiero zaczal wyskakiwac po <100h grania, wczesniej nic nie bylo robione z komputerem/gra i bylo ok, blad pojawil sie 'o tak'. Format nic nie dal, ciagle wyskakuje ten głupi błąd, caly ekran nagle mieni sie, na zdj wyglada to lagodnie, normalnie nic nie mozna na PC zrobic.

oto jak wyglada: (link taki a nie inny, wybaczcie:P)

https://fbcdn-sphoto...0252b63eb8acfd8

e. dodam, ze wszelkie sterowniki itd zostaly zainstalowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego i dzis wyslalem zapytanie do supportu ale chcialem tez zobaczyc o Wy, tu na forum, o tym sadzicie. Dzieje sie tak tylko i wylacznie z Diablo, z zadna inna gra tak nie mam. Szkoda, bo mam ochote na dodatek, ale w takim wypadku nie ma sensu go kupowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie przesiadlem sie z XP na Win7, ale nie pamietam by ten klopot pojawil sie od razu po zmianie systemu, czy przed. Dodaje tylko info, ze w miedzyczasie zostalo to zmienione, ale watpie by takie cos mialo wplyw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w w trybie zgodności z Win XP SP3 i uruchomilem jako administrator i bylo Ok, musze jeszcze jutro rano dluzsze posiedzenie zaliczyc, zeby zobaczyc czy blad zosyal wyeliminowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ciekawiej - gram w w trybie zgodności z Win XP SP3 i uruchomilem jako administrator i nie ma juz tego bledu co poprzednio, ale teraz ciagle po paru chwilach mam czarny ekran i wywala mnie do pulpitu na przemian z dwoma komunikatami: 'menadzer okien pulpitu zatrzymano i zamknieto' oraz 'sterownik ekranu przestal odpowiadac'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno już nie spelniam wymagam minimalnych gry.

''Procesor oraz karta graficzna tego komputera są znacznie poniżej minimalnych wymagań. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że gra działała na tym komputerze bez większych problemów do tej pory, proszę jednak mieć na uwadze ,że aplikacja Battlenet jak i same gry są na bieżąco aktualizowane przez co w pewnym momencie może się okazać, że to co działało do tej pory nagle nie spełnia swojego zadania''

Ale i tak mialem wymienić podzespoly za pare miesiecy, wiec.. :) Ale dzieki za pomoc, temat do zamkniecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7

Intel? Core? 2Duo CPU E 6550 @ 2.33GHz

NVIDIA GeForce (8800 gt) 500 series

4 GB RAM

Poprzednio przez ponad 100h dzialal z takim sprzetem, kumpel ma identyczny i tez mu działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem supportowi, ze maja nie robic ze mnie glupka, bo ta konfiguracja powinna wystarczyc i taka oto odp dostalem;

GeForce 8600 GTS jest karta na ktorej mozliwym jest obslugiwac gre na najnizszej wydajnosci. Musisz niestety pozamykac wszystkie aplikacje dzialajace w tle. przeskanowac dysk w poszukiwaniu bledow oraz przeprowadzic defragmentacje. Wraz z wprowadzeniem Battle.net app, wymagania graficzne gry zwiekszyly sie i wkrotce twoja karta niestety nie bedzie w stanie graficznie udzwignac gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagne bo napisalo mi ze geforce 8600 juz nie bedzie spelnial, ale klopot w tym, ze ja mam 8800 GTS tongue_prosty.gif Ciekawe jestem co odpisza, jak bedzie cos ciekawego, to podziele sie z tym.

Komp byl w sobote formatowany wiec defragmentacje sobie odpuszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...