Skocz do zawartości

Call of duty - Ghost - ucięty ekran w trybie Multiplayer


mansons

Polecane posty

Witam. Mam problem z grą CoD: Ghost - Multiplayer. Otóż przy zmianie rozdzielczości na 1680x1050 ucina mi pół ekranu. Po prawej stronie jest kawałek czarnego ekranu. Cały pulpit Windowsa mam ustawiony właśnie na tą rozdzielczość. Pomocy ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje mam 16:10 i rozdzielczość powinna pasować 1680x1050 ale tak nie jest... Także w BF3 miałem taki problem z tym że w Batllefieldzie, aby mieć 1680x1050 bez uciętego ekranu muszę najpierw zmienić rozdzielczość na inną i ponownie zmienić na 1680x1050...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze to co robisz jest niezgodne z regulaminem? Odświeżanie bez powodu grozi warnem lub banem(jeżeli osoba robi to umyślnie). Twój temat i tak jest na 1 stronie wiec po co odswiezasz? Śmierdzi coś w tym temacie ze codziennie tu przychodzisz i odświeżasz? Gdybyś trochę pomyślał to byś juz dawno sam znalazł odpowiedz.

A wiesz, że to co Ty teraz robisz też podpada pod regulamin? Konkretnie pod syndrom moderatora. Ostatni dzwonek. - t3t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moje zachowanie, które doprowadziło Was do granicy cierpliwości. Moje zachowanie z pewnością zostanie naprawione. Więcej się to nie powtórzy.

A co do tematu to taka sytuacja dzieje się nie tylko w CoD i BF3, ale i w Titanfall i paru innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...