Skocz do zawartości

Fallout 1 - niemożność zainstalowania


Ksanoar

Polecane posty

Witam,

w to niedzielne popołudnie nabrałem ochoty na ponowne zanurzenie się w świecie gry Fallout. Jednak nie było mi to dane, gdyż po włożeniu gry do napędu i naciśnięciu "Zainstaluj" powitał mnie jakże radosny komunikat: "Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze, jaka wersja jest potrzebna(x86 -- 32-bitowa czy x64 -- 64-bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawcą oprogramowania." Mam Windows Home Premium 64-bit. Co mam zrobić, aby zagrać?

Cheers.

Niepoprawna nazwa tematu - zmieniłem. Zapoznaj się z Regulaminem Pomocnej Dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zainstalujesz jej poprzez autostart. Zajrzyj do katalogu z płytą i odpal plik instalacyjny. Powinno się udać. Warto się też pobawić zgodnością. I ogranicz paletę kolorów do 8 bitów (256 kolorów). Powinno to ograniczyć zaczernianie się obrazu do zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest uruchamiana przez CMD zapomnij nie uruchomisz na 64 bitowym systemie zadna gra uruchamiana przez CMD nie zadziala na 64 bitowcu z tego co wiem.Jesli chcesz uruchomic czeka cie przesiadka na 32 bitowy,ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...