Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag Xbox 360 PL - Sprzedam [TANIO]


Fabiosek1

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam do sprzedania Assassin's Creed IV: Black Flag na konsolę xbox 360. Gra jest używana, lecz jej stan jest idealny. Grę kupiłem jako nową w sklepie i posiadam ją może 2 tygodnie. Przeszedłem a więc sprzedaję. Polecam tą grę można się przy niej naprawdę fajnie bawić, ale teraz przejdę do rzeczy. Jak pisałem stan gry jest idealny mam na myśli to, że nie ma na płytach rysek. W opakowaniu znajdują się dwie płyty (SinglePlayer i Multiplayer) z czego tej drugiej nie korzystałem z powodu braku internetu w xboxie. Również kod uplay jest nie wykorzystany a zamazałem go w celach bezpieczeństwa. Kwota jaka mnie interesuję to 145zł z możliwością dość niewielkiej negocjacji w przypadku niezmiernego zainteresowania (negocjacje do max 10 zł niżej). Gra jest wystawiona na allegro do końca pozostał niespełna jeden dzień. Nie mogę tutaj podlinkować bo tak zabrania regulamin, lecz jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na PW. Ewentualnie jeśli aukcja się skończy i nie będzie ofert kupna to wystawię jeszcze raz.

Podsumowując (Informacje w pigułce):

Gra: Assassin's Creed IV: Black Flag

Wersja językowa: Polska (Napisy)

Stan: Używany (idealny)

Cena: 145zł

Zawartość pudełka:

  • Płyta SinglePlayer
  • Płyta MultiPlayer
  • Instrukcja sterowania
  • Ulotka o Assassin's Creed Liberation: HD
  • Kod uplay

To by było na tyle. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...