Skocz do zawartości

ARMADA 2526 - żądanie Serial Key od wydawcy


marcin0218

Polecane posty

Jakiś czas temu w mediamarkt zakupiłem grę ARMADA 2526 wydaną w Polsce przez Techland. W pudełku znajdowała się tylko płyta i instrukcja instalacji. No ale zapragnąłem ściągnąć najnowszy patch, a żeby to zrobić na stronie producenta gry czyli Ntronium Games poproszono mnie o klucz seryjny. Więc napisałem maila do techlandu z prośbą o klucz. Zamiast niego otrzymałem link do najnowszego patcha z ich strony. NO i okej wgrałem go i spoko. Potem przestałem grac w grę odinstalowałem. Ale teraz po roku zapragnąłem do niej powrócić. Jako że na mailu nie mam już linka do tego patcha a na ich stronie techlandu nie mogę go w ogóle znaleźć znów napisałem maila. W sumie to już 3 maile wysłałem z prośba o patch lub kluz do gry. i cisza. I teraz pytanie. Czy wydawcy gier mają obowiązek podawać klucz do gry która jest w sprzedaży? Jeżeli tak to co mam im napisać by w końcu mi go dali? Bo póki co to mnie olewają. Jak mogę ich postraszyć lub cokolwiek w końcu zakupiłem ORYGINALNĄ GRĘ!!! Planuję do nich zadzwonić, ale jeżeli mi odpowiedzą czy że mi nie podadzą klucza to chciałbym wiedzieć czy tak moga. BO nie każdy zna swoje prawa niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...