Skocz do zawartości

Assassin's Creed Heritage Edition: kompletny brak polskiej wersji w jedynce i dwójce


BrokenAss

Polecane posty

Witajcie dobrzy, mniej lub bardziej, ludzie!

Piszę do Was zwracając się w zasadzie bardziej z pytaniem niż z prośbą o pomoc, choć nie odmówiłbym pomocy.

Mianowicie:

Jestem posiadaczem Assassin's Creed Heritage Edition (wszystkie części od 1 do 3), co w sumie cieszy mnie bardzo. Jest tylko jeden problem, a mówię o języku używanym w grze. Na pudełku napisane jest, małymi literkami ale jednak, że "Gra w języku angielskim z polskimi napisami, instrukcja w języku polskim". I tu jest pies pogrzebany; zgadza się tylko druga część zdania. Zainstalowałem do tej pory tylko część pierwszą (którą kończę) i drugą - żadna nie miała polskich plików lokalizacyjnych nawet na płycie, a tym bardziej w folderze, w którym te gry zainstalowałem. Nie wiem jak to będzie z Revelations, Brotherhoodem i trójką, ale jest to trochę denerwujące, tym bardziej że dubbing w jedynce ponoć jest wręcz ewenementem polskiej lokalizacji. I tu moje pytanie: czy to ja mam jakiś problem i powinienem pisać do Ubisoftu, czy jest to rzecz normalna? Na googlach w ogóle nie znalazłem takiej sprawy, tutaj na forum była tylko jedna taka sprawa. Strony sklepów, w tym Cenega, podają że w grach jest polska lokalizacja. Wie ktoś jak to jest w końcu?

@EDIT: korekcja powtórzeń w tekście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Problem jest taki że w tej kolekcji jedynka nie jest spolszczona (i jest taka informacja na pudełku!!!) ponieważ spolszczenie robiła Cenega i Ubi nie ma do tego praw (co do dubbingu to nie żaden ewenement tylko jeden z najgorszych dubbingów w dziejach drewniany i bezosobowy) Pozostałe części są zlokalizowane kinowo (same napisy) i język gry zmienia się w opcjach

PS: Jak wygląda to wydanie tj ile płyt itd bo sam zastanawiam się nad kupnem zestawu gdyż AC II AC: B i AC: R nie miałem na kompa tylko na PS 3 a AC III i AC IV mam właśnie na kompa więc warto by uzupełnić kolekcję za tą cene

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest taki że dwójka nie ma spolszczenia, dalej jeszcze nie sprawdzałem. Do Ubi napiszę jak wymienię kilka wnętrzności w blaszaku (okazało się że procesor nieco już kona).

Płyt jest łącznie sześć (od jedynki do Revelations po jednej, trójka wydana na dwóch), do tego malutka instrukcja i karteczka z kodami rejestracyjnymi na uplay od dwójki do trójki. Nowoczesne wydanie pełną parą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Czyli tak w ty zestawie dostajemy Assassin's Creed ENG , Assassin's Creed II w wersji Game of the Year ENG reszta już po polsku napisy . Moje pytanie teraz dotyczy czy do drugiej część dodanej w tym zestawie jest jakieś spolszczenie ? napisów bo do jedynki mogę zrobić proceder i kupić osobno Wersje Polska . Zastanawiam się nad kupnem tego packa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...