Skocz do zawartości

Fifa 14 ulteamte team


PLWolfPL

Polecane posty

Chciałbym się zapytać i napisać to co sie u mnie dzieje w czasie meczu . Mam skład za 50k gram z gościem który ma o wiele tańszy skład odemnie i przegrywam z nim przez to że nie mogę grać tak jak w poprzednich meczach z innymi . Gdy gram z innymi większość dośrodkowań mi wychodzi , piłka nie odbija się od nóg , dobrze wybiajam z pola bramkowego. A gdy gram ze slabszymi to odrazu nie celne podanie wybicia do bani prosto do niego nie mogę piłki odebrać dośrodkowania nie wychodzą po prostu nie mogę grać tak jak wcześniej. Np mam Elie na skrzydle pace 91 gram z gościem co miał zodnika na tej stronie obrony z pace 64 i mojego dogania bez problemu chociaż mój jest szybszy od niego o wiele . Ktoś ma podobne doznania z fify ultimate team nowej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentum można opisać mniej więcej tak: jeśli konsola(lub komputer) uzna, że mamy przegrać to przegramy - obrońcy popełniają błędy, bramkarz przeciwnika wyłapuje wszystko jak leci, a my tracimy bramkę w 90 minucie po stałym fragmencie gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handicap, osłabianie, momentum, skrypty, nazywajcie to jak chcecie, ale prawda jest taka, że coś jest na rzeczy i na pewno, coś takiego ISTNIEJE.

Ja mam wręcz identyczną sytuacje co kolega, a najciekawsze rzeczy się dzieją jak brakuje mi 1-3 punkty do mistrza, lub awansu. Wtedy na 4 mecze, jak zremisuje to jest dobrze. Co jest śmieszne, wygrana 5 meczy z rzędu, już pachnie następną ligą, a tu nagle się zaczyna seria porażek, w większości bardzo dziwnych.

Z własnego przykładu.

Mecz, wygrana=awans.

Wygrywam 1:0, kompletna dominacja, ale gol po karnym, a każdy strzał przelatuje obok słupka, obojętnie jak i kimbym nie strzelał. Nawet jak kompletnie puściłem gałkę i po prostu chciałem strzelić w środek!. Dziwne, co nie?. Ok, oczywsićie typ 1 strzał i gol, potem w 90 minucie, lekki strzał z daleka, co nawet ja bym to złapał, a tu co? Cech wypuszcza piłkę i spokojna dobitka, przegrana, arivederci ROMA.

Sytuacja z dzisiaj. Grało mi się OK, znowu 3 punkty do mistrza. 3 mecze przegrane. A najlepszy z typem ze srebrnym składem z EREDIVISIE i to niewyjątkowym. Zrozumiałbym jakby miał takie perełki jak Depay, ale powtarzam, silver unrare skład. I co? Carrol- mój mutant, bestia, gol w każdym meczu, dostaje kilka perfect dośrodkowań na glace i nic nie może wygrać, z zawodnikiem z teoretycznie 70 w statach HEA, mimo, że normalnie potrafi wyskoczyć i uderzyć nad Chiellinim, czy Vidiciem. Oczywisćie podania przeciwnika zawsze perfect, do nóżki, piłka moim się odbija od nóg jakby to były kłody... aha, już to widzę... Albo jak Cech już ma złapać piłkę, a tu Aguero wyskakuje wyżej niż, bramkarz i obrońcy i strzela mi gola głową... Tak, to wina pikseli, że przegrywam, raczej, tylko i wyłącznie dziwnej mechaniki. Oczywiście zdarzają się naprawdę dobrzy gracze, ale w wielu przypadkach, gra MA USTALONY wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fifa jest tak sprzedana każdy mecz ustawiony. Ostatnio miałem że jakiś piłkarz złoty nie wyjątkowy środkowy obrońca całe boisko przebiegł na sprincie i nie mogłem go ogonić Abate co jest szybki i gola mi strzelił. Albo gram mam przejąć piłkę a tu mi cofa zawodnika samo ( odepchnięcie automatyczne ) żebym nie mógł dobiec do piłki . Ta gra jest totalnym za przeproszeniem [beeep] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...