Skocz do zawartości

Alone in the dark - ciągłe umieranie


tichyPN

Polecane posty

Mam problem ww. grze który praktycznie uniemożliwia mi rozgrywkę, otóż gdy gra wczyta się po mojej śmierci postać dalej jest martwa, wtedy znowu się wczytuje i znowu od razu ginie, i tak w kółko. Prosiłbym o pomoc jeśli ktoś spotkał się z tym problemem, być może jest związany z systemem (win 8 ) ale wolę się upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś rozpocząć dany rozdział od początku (gra jest podzielona na odcinki) i przejść do następnego w jak najlepszym stanie, wina leży prawdopodobnie w tym, że gra zapisała się automatycznie po przejściu do danego etapu w chwili twej śmierci. Jedyne wyjście to rozpocząć odcinek od początku i być tą godzinkę, czy półtorej w plecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że za każdym razem jak ginę to nie mogę wczytać gry (próbowałem już w to grać 3 razy), zresztą ta gra nie ma chyba jako tako systemu zapisów tylko odcinki są podzielone na mniejsze części(powiedzmy sceny) i gdy próbuje wrócić do wcześniejszej to jestem dalej martwy tyle że w innej scenerii. A zaczynać po każdej śmierci od nowa odcinek niezbyt mi się chcę, tym bardziej że na początku ginę z banalnych powodów, bo mam problem ze sterowaniem w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...