Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makemebad

Używany telefon ~350zł

Polecane posty

Witam,

moja dziewczyna szuka telefonu do ok. 350zł. Aktualnie posiada Sony Xperia E i nie ukrywam, że ma go dość. Z racji tego, że ma okazje sprzedaży, postanowiła wymienić na coś lepszego. Ok, do rzeczy. Moja dziewczyna korzysta z wifi głównie do sprawdzenia czegoś na allegro bądź przeglądania kilku stronek. Nie jest to raczej kilkugodzinna sesja. Gry i aplikacje również jej nie interesują. Zależałoby jej raczej na lepszym aparacie niż możliwościach aplikacyjno-gamingowych. W dodatku nie jest audiofilem, więc jakość mp3 nie musi być powalająca. Wpadła na pomysł kupna Nokii N72 ale szybko wybiłem jej ten pomysł z głowy...

Niekoniecznie musi to być dotykowy telefon "niewiadomoile" cali. Jak najbardziej klasyczne telefony z klawiaturą qwerty bądź rozsuwane / z klapką wchodzą w grę. System operacyjny dowolny.

Więc podsumowując:

- Aparat, wygodne pisanie smsów ---> mnogość aplikacji, bajerów etc.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

ps. Telefon raczej będzie kupiony na allegro i prosiłbym o branie pod uwagę cen z tego portalu (telefon używany).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciała by androida to warto dopłacić(za 350 można dostać ale z poobijanymi obudowami itp.) do sony xperi p(bdb aparat).Jeżeli dopłata nie wchodzi w gre to pozostają inne systemy.Nokia 520 ma gorszy aparta ale za 350zł wyrwiesz prawie nówke sztuke.Można też cofnąć sie do n8 która ma świetny aparat jak za te pieniądze szkoda tylko że reszta telefonu nie jest taka dobra.Co do smsów to najlepiej wypada htc desire z wyprzedzając wszystkie ww modele ale ma słaby aparat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makemebad - wiesz, że to nie jest aparat nowy, tylko odnowiony? Chińczyki mogły wziąć najgorszego, zdezelowanego Dizajra, naprawić i opychać jako nowy. Naprawdę nie warto. Z listy mno wyrzucamy Linię 520, bo nie ma nawet lampy doświetlającej zdjęcia i wrzucamy HTC Evo 3D.

@Góra - Panie Cwaniak, z taką ofertą to na forumowe Targowisko zapraszam. Może tam znajdziesz głupia, który da tyle za ten telefon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to skłaniałbym się ku klawiaturze qwerty tak jak ma ten Desire Z...

@@@ edit:

Zmiana planów. Dziewczyna po zobaczeniu HTC Desire Z postanowiła, że "chce mieć z klawiaturą qwerty". Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że deBug odradza te "fabrycznie nowe" HTCki oraz to, że dostawa wynosi... ok 45 dni.

Zatem jeszcze raz - 350zł, dobry aparat, klawiatura qwerty. Nie musi być nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Problem jest taki, że już dawno nie produkuje się telefonów z klawiaturą fizyczną , przez co zostaje nam jedynie HTC Desire Z (z ciekawosek rzucę jeszcze modelem HTC myTouch, ale on jest grubo ponad twój budżet). Pobieżnie przejrzałem aukcje Allegro i wybrałem następujące aukcje

- http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-qwerty-komplet-bez-locka-i3825885191.html

- http://allegro.pl/htc-desire-z-kpl-4gb-radzionkow-zabrze-i3831799834.html

Przed zakupem przejrzyj dokładnie zdjęcia, czy nie mają żadnych uszkodzeń mechanicznych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...