Skocz do zawartości

Klub elitarystyczny artów z anime


Sefnir

Polecane posty

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Wychodzę z nową inicjatywą. Od teraz co poniedziałek będę wrzucał przegląd moich ulubionych prac z minionego tygodnia*.

Dlaczego tu, a nie do cycków? Because screw you, that's why!

Ano dlatego, iż często-gęsto będę tostował nie-cycki, a tu marnuje się taki całkiem dobry temat dla mangozje... Fanów japońskiej szkoły rysunku. Co prawda w tym tygodniu moja topka jest w 100% cyckowa, ale ubezpieczam się na przyszłość.

Pierwszą topkę otwieram nowym dziełem autora, wrzuconego tu przeze mnie tydzień temu, arta z Berserkerem i Illyasviel. Tym razem wziął on na warsztat Taigei z Kantai Collection i po raz kolejny stworzył coś naprawdę ślicznego. Nie mogę się doczekać czym zaskoczy mnie w tym tygodniu.

Następna praca, a w sumie to nawet i trzy prace, należą do naprawdę utalentowanego Islandczyka hanyijie. Obrazki oczywiście przedstawiają znaną pewnie wszystkim fanom M&A postać Black Rock Shooter i stylistycznie wpisują się w "kanon" artów z tej serii. Może i nie są specjalnie odkrywcze, ale mi i tak strasznie się spodobały.

Kolejna wybrana przeze mnie ilustracja przedstawia Satsuki z KlK, a wyszła ona spod wirtualnego pióra pewnej tajlandzkiej rysowniczki. Już teraz mogę wam powiedzieć, że temat niewiasty w słomkowym kapeluszu chodzącej wśród słoneczników pojawi się w moich topkach nie raz...

Last but not least - Yakumo Yukari z serii Touhou autorstwa sola7764.

Wow... Po prostu wow...

Hipnotyzujące oczy, oraz nie mniej przyciągający wzrok dekolt, a także godne uwagi przywiązanie do szczegółów. Chcę więcej!

Jak się spodobało to dajcie łapke w gure. Was to nic nie kosztuje a ja mam łapke w gure, której i tak nie zobaczę, bo zainstalowałem SuperSkrypt yojca xD

* original idea, donut steel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko, czekam na więcej. :] Przegląd aktualnych artów ulubionych artystów to bardzo fajny pomysł. Jakiś czas temu sam chciałem coś takiego wykonać, ale okazało się, że moi ulubieni artyści nie tostują zbyt wielu prac. Na pewno zaś nie takich, które rzeczywiście by mnie urzekły (a gust jeśli chodzi o arty potrafię mieć cholernie wybredny :P). Ale kto wie, może mnie do czegoś zmotywujesz i też czasem coś podeślę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień, kolejna lista. Tym razem południowa, bo dzisiaj do pracy mam na drugą zmianę ;__;

Tym razem będzie tego trochę więcej, bo i tydzień sprzyjał niezłym artom.

Zestawienie zaczynam obrazkiem Homury, który wyszedł spod ręki chińskiej artystki posługującej się pseudonimem swd3e2. Serio nie wiem jak ona to robi, że średnio dwa razy w tygodniu wypuszcza ilustracje podobnej jakości, ale jest to pewnie ugruntowane krajem z jakiego się wywodzi :eyes:

Kolejny art przedstawia popularną Vocaloidkę IA, a wymieniam go na liście z powodu miliarda szczególików, którymi naszpikowany został obrazek. Przede wszystkim podoba mi się realistyczne podejście do tkanin obecne również w innych pracach marumoru.

A teraz czas na pierwsze męskie cycki mojej listy - Ginko z Mushishi. Tutaj wyróżnienie za fajny styl malunku tła, który przywodzi na myśl grubo nakładaną farbę olejną, przy jednoczesnym zachowaniu szczegółowości wyglądu bohatera. Fanom serii na pewno się spodoba.

A teraz prawdziwa bomba - Yuudachi Kai Ni od ERGOTa.

Jestem pod wrażeniem. Prawie zmieniłem tapetę swojego telefonu, której nie ruszałem od miesięcy.

Kolejny statek, ale tym razem prawdziwy - pancernik Mikasa naszkicowany ołówkiem przez Kanno Yasunori. Niegdyś najpotężniejszy okręt Nippon Kaigun i symbol miażdżącego zwycięstwa z flotą Carską pod Cuszimą, dziś służy ludziom jako muzeum.

Warto obejrzeć całą galerię w źródle, bo autor przedstawia w niej krok po kroku jak stworzył rysunek.

Niedawną premierę odświeżonych Pokemonów Ruby & Sapphire przydałoby się upamiętnić jakimś obrazkiem, a co nada się do tego celu lepiej jak Lissi, ulubiona idolka regionu Hoenn, i jej przerośnięty kurczak Ali...

I tym razem muszę wyróżnić Yukari i ponownie z tych samych powodów co tydzień temu. Trochę mnie to dziwi, bo nie znajduje się ona jakoś rzeczywiście wysoko na mojej liście "bezd grill z Toho", a do zakładek trafia regularnie...

Im confus ;__;

A na koniec Amaterasu w wersji szczenięcej.

Zdecydowanie polecam całą galerię zawierającą kolejnych 9 obrazków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZESTAWIENIE #3

CHOLERNE GOLFY GENERAL

Olso we general now, for whatever reason.

XERHAED.png

ŹRÓDŁO

Wciąż nie wiem skąd wziął się ten fad, ale muh dik jest diamenty więc nie zadaję niepotrzebnych pytań.

Pojawiło się tego setki, więc naturalnie i mi coś tam wpadło w oko, a wynikiem poszukiwań dzielę się z wami.

Zestawienie otwiera Haruka Nanami, główna bohaterka gry otome Uta no Prince-sama, w której gracz spędza czas na wyrywaniu bishi wannabe idolów, jednocześnie samemu próbując zaistnieć w tym biznesie. Wracając jednak do obrazka - fajny efekt nieostrości tła i króliczy ogonek dopełniają dzieła.

No i druga idol@n na aktualnej liście. Tym razem jest to Momo z Kagerou Project.

Ale kończmy już z tym golfem, bo były też i inne okazje. Przykładowo, swoje urodziny obchodziło pewne rude nieszczęście, które dzięki cudom nowoczesnego hack writingu może sobie to święto wykreślić z kalendarza, bo wieczna czternastka. WHOOP-DEE-FOOKIN-DOO!

A poniższy obrazek zrobiła ASK jakby ktoś pytał...

Kolejne dwie Aśki wyszły spod ręki kiyo i są 2cute4me.

Zabawne że w oryginale scena w wannie i stosunki z matką nie były już tak różowe...

W poprzednim zestawieniu bardzo mi brakowało wstawki Stu_dts, ale na całe szczęście w tym wraca i robi to w wielkim stylu. idol@n + stuff z demobilu to zawsze pieniężne połączenie. Dodatkowe propsy za słuchawki AKG K242HD.

A jak już jesteśmy przy słuchawkach to kolejny obrazek również je posiada... A wraz z nimi masakryczną ilość różu i kawaii zwierzaczków. Oglądać tylko w okularach polaryzacyjnych i przez krótkie okresy czasu.

A teraz zahaczamy o Uncanny Valley of Gook Illustraishun. W sumie następne dwa obrazy powinny spodobać się nawet antyfanom japońskiej stylistyki ze względu na fantastyczny warsztat autora. Zdecydowanie polecam całą jego galerię.

Strasznie smuci mnie fakt, że poniższy obrazek gnije gdzieś pod koniec najpopularniejszych wstawek dnia...

Ktoś przyjdzie mu z pomocą?

A na zakończenie, oraz w nawiązaniu do minionego cyckonkursu, anielska Miku Hatsune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...