Skocz do zawartości

Assassin's Creed, zakup serii


Gość Konuga

Polecane posty

Gość GoGos753

Jaka wersja była by lepsza pod względem cena/jakość, czy obie są w polskiej wersji językowej i czy obie mają wszystkie dodatki chodzi o wersje Assassin's Creed Heritage Collection oraz Assassin's creed - anthology chyba że znacie jakieś inne wersje. PS: Ile czasu trzeba poświęcić aby przejść całą grę ale nie serie tylko pojedyncze części (misje główne i pobocznie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kupił bym tą tańszą wersje. Bo z tego co wyczytałem różnica jest tylko w tym, że w jednej paczce dostajesz wszystkie DLC do danej gry, a w drugiej już nie. Wyczytałem też, że z tymi DLC są jakieś problemy... po co się stresować. Więc brał bym Assassin's Creed Heritage Collection.

Co do długości gier:

AC1 - 15 - 20

AC2 - jak dobrze pamiętam to miałem coś około 60h i 100%

ACB - w moim przypadku 38h i 100%

ACR - 23h i 100%

AC III - 27+ w tym przypadku mam tylko 83%

To są moje czasy i ja każdą misje czasem przechodziłem po parę razy aby mieć 100% synchronizacji. Jeśli Ci nie będzie na tym zależeć to czasy się bardzo skrócą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście brałbym Antologię ze względu na DLC o problemach pierwsze słyszę. Gry są stosunkowo długie jeśli przechodzisz je na 100% jeśli tylko fabuła to wystarczą na 10-15 godzin. Co do edycji z czwartą częścią to byś musiał czekać rok bo zapewne taka się ukaże po premierze Assassins Creed V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...