Skocz do zawartości

Rozwiązany: Call of Duty Ghosts RAM FIX a steam


lkm96k

Polecane posty

Witam, kupiłem gierkę w przedpremierze z nadzieją że pojdzie na moim sprzęcie (4GB RAM) poniewaz wymagania zazwyczaj są zawyżone. Niestety gra choć wykorzystuje tylko 2 GB Ram-u nie odpali się bez 6. W internecie krąży FIX który pozwala zagrać bez 6GB ramu. Jak myślicie jest on bezpieczny ? Nie dostanę bana na steam za jego wykorzystanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to raczej dostaniesz bana. Modyfikujesz pliki Steam i bibliotek Microsoft Redistibutable a dokładnie te pliki

iw6sp64_ship.exe 10.11 MB msvcr120.dll 940.66 KB msvcp120.dll 644.66 KB steamclient64.dll 629.5 KB steam_api64.dll 274.5 KB ValveAPI64.dll 116.91 KB LumaEmu.ini 1.18 KB steam_appid.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forów znalazłem taki sposób :

"Dla wszystkich panikujących i nieogarniających dziewic przygotuję tutaj fajny poradnik, jak pograć, nie mając 6GB ram.

1. "Kupujesz / wyjmujesz z szafy / kradniesz" pen-drive'a.

2. Wtykasz w komputer.

3. Uruchamiasz w trybie Windows ReadyBoost.

4. Ustawiasz.

5. Grasz.

6. Nie dajesz mi plusa za post, bo nie wiesz do czego to służy.

7. Gratuluję, oszukałeś właśnie przeznaczenie i możesz uruchomić grę, chociaż nie masz 6-ciu GB ram."

Spróbowałbym tej metody ale COD mi się jeszcze instaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co daje nam zrobienie tego co napisane jest w poradniku ? Zwiększenie ilości ramu ? Bawiłem się z pamięcią wirtualną lecz nie zadziałało, więc nie wiem jak ustosunkować się do tego .

@UP

Zrobiłbym tak samo gdyby nie to że wklepałem już kod .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...